identitate. Intră în cont Pro
28 ANI PE PIAȚĂ

CONSTRUCTII MUNTENIA SA

CAEN 4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CUI 10178928J15/39/1998Neplătitor TVAInactiv fiscalRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162018 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2018
3.420lei
▼ 99,7% vs. 2017
Profit net · 2018
−126mii lei
▼ 580,9% vs. 2017
Salariați
7
— constant
Vechime
28ani
din 1998
În anul 2018, CONSTRUCTII MUNTENIA SA a raportat o cifră de afaceri de 3.420 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 99,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 125.752 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2018 (-125.752 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
10178928
Nr. Reg. Comerțului
J15/39/1998 · EUID ROONRC.J15/39/1998
Cod CAEN
4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Data înregistrării
1998-02-10 (28 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2018)
3.420 lei
▼ 99,7%
Profit net
-125.752 lei
▼ 580,9%
Datorii
3.474.628 lei
▼ 2,3%
Salariați
7
Evoluția cifrei de afaceri
2016: 267.034 lei2017: 1.176.947 lei2018: 3.420 lei3.42020162018
Evoluția profitului net
2016: 3.191 lei2017: 26.147 lei2018: -125.752 lei−126 mii20162018
Evoluția numărului de salariați
2016: 102017: 72018: 7720162018

Indicatori derivați (2018)

Marjă netă
-3.677,0%
Creștere CA an/an
-99,7%
CA / salariat
489 lei
Datorii / active
62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20183.420 lei-125.752 lei3.474.628 lei5.596.419 lei2.121.791 lei7
20171.176.947 lei26.147 lei3.557.204 lei5.804.747 lei2.247.543 lei7
2016267.034 lei3.191 lei3.734.071 lei5.955.466 lei2.221.395 lei10
🔒 Încă 2 ani de istoric (2014–2015) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2016–2018). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme similare

Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · Dâmbovița

OI
OBSIDIAN INFRASTRUCTURE S.R.L.
CUI 54756861 · Mun. Târgovişte
PJ
PROGRES. JIA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 53768337 · Mun. Târgovişte
RC
RUMBU CAR SPEED S.R.L.
CUI 41250802 · Mun. Târgovişte
SE
SENIBE EDILCONS S.R.L.
CUI 38671860 · Mun. Târgovişte
FT
FOR TRANS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 24325190 · Mun. Târgovişte
CB
CONTEH BARENGOTT S.R.L.
CUI 13733607 · Mun. Târgovişte

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONSTRUCTII MUNTENIA SA — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →