identitate. Intră în cont Pro
28 ANI PE PIAȚĂ

CAVALLI WOOD INTERIORS SRL

CAEN 2932 — Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
CUI 10661093J1998000605057Plătitor TVA din 1998Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
19,63mil lei
▼ 0,9% vs. 2024
Profit net · 2025
84mii lei
▼ 82,6% vs. 2024
Salariați
108
▼ 2,7% vs. 2024
Vechime
28ani
din 1998
În anul 2025, CAVALLI WOOD INTERIORS SRL a raportat o cifră de afaceri de 19.630.878 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,9%. Rezultatul net a fost un profit de 84.414 lei. Datoriile totale au crescut cu 16,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 108.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
10661093
Nr. Reg. Comerțului
J1998000605057 · EUID ROONRC.J1998000605057
Cod CAEN
2932 — Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1998-06-12 (28 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Mun. Oradea
Adresă
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. BRANULUI, NR.2, CAM. 12
Cod poștal
410155
Contact declarat
80 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
19.630.878 lei
▼ 0,9%
Profit net
84.414 lei
▼ 82,6%
Datorii
7.154.226 lei
▲ 16,1%
Salariați
108
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 21.276.256 lei2024: 19.802.189 lei2025: 19.630.878 lei19,63 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 341.151 lei2024: 486.132 lei2025: 84.414 lei84 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 1142024: 1112025: 10810820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,4%
Creștere CA an/an
-0,9%
CA / salariat
181.767 lei
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+4,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202519.630.878 lei84.414 lei7.154.226 lei10.070.988 lei3.099.564 lei108
202419.802.189 lei486.132 lei6.163.547 lei9.681.824 lei3.663.275 lei111
202321.276.256 lei341.151 lei8.234.773 lei11.350.611 lei3.177.143 lei114
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
AZIENDA AGRICOLA ROMAGNOLA SRL24733882în funcțiune
BAMARCO SRL23940146în funcțiune
CONTMAR SERVICII SRL21027459în funcțiune
CONTMAR SRL13718070în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule · Bihor

WS
WESTDIESEL S.R.L.
CUI 54474704 · Mun. Oradea
SS
SFC SOLUTIONS CLIMATE ROMANIA S.R.L.
CUI 40135457 · Mun. Oradea
SS
SOGEFI SUSPENSIONS EASTERN EUROPE S.R.L.
CUI 39839629 · Mun. Oradea
IM
IWIS MOBILITY SYSTEMS S.R.L.
CUI 38987155 · Mun. Oradea
MA
MECOHEAT AUTO S.R.L.
CUI 38471781 · Mun. Oradea
PO
PUREM ORADEA S.R.L.
CUI 35351080 · Mun. Oradea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CAVALLI WOOD INTERIORS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →