identitate. Intră în cont Pro
28 ANI PE PIAȚĂ

M&Z INVESTMENT CONSULTING S.R.L.

CAEN 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CUI 10741354J1998006115408Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
440mii lei
▼ 46,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−364mii lei
▼ 347,6% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
28ani
din 1998
În anul 2025, M&Z INVESTMENT CONSULTING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 439.501 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 46,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 363.576 lei. Datoriile totale au crescut cu 14,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (4.236.357 lei) depășesc activele totale (2.682.228 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.554.129 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-363.576 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
10741354
Nr. Reg. Comerțului
J1998006115408 · EUID ROONRC.J1998006115408
Cod CAEN
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1998-07-02 (28 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
439.501 lei
▼ 46,6%
Profit net
-363.576 lei
▼ 347,6%
Datorii
4.236.357 lei
▲ 14,7%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 480.130 lei2024: 823.627 lei2025: 439.501 lei440 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 13.764 lei2024: 146.814 lei2025: -363.576 lei−364 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-82,7%
Creștere CA an/an
-46,6%
CA / salariat
146.500 lei
Datorii / active
158%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-29,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025439.501 lei-363.576 lei4.236.357 lei2.682.228 lei-1.554.129 lei3
2024823.627 lei146.814 lei3.694.633 lei2.504.080 lei-1.190.553 lei2
2023480.130 lei13.764 lei3.707.061 lei2.297.909 lei-1.337.367 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CHINA TOWN BUSINESS CENTER SRL28286833în procedură
EUROASIA LOGISTIC CARGO S.R.L.45241203în funcțiune
KARMA MEDIA PUBLICITATE SRL13632416radiată
RYACA S.R.L.46854931în funcțiune
SPARK EQUIPMENT S.R.L.52120654în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · Municipiul București

NS
NTYCOMAN S.R.L.
CUI 55495756 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SF
SOLCONSULT FINANCE S.R.L.
CUI 55470980 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MS
MARYALEX SALES S.R.L.
CUI 55436598 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SM
STANCAT MARKET S.R.L.
CUI 55423784 · Sector 2 Mun. Bucureşti
HS
HANAOVA S.R.L.
CUI 55368035 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VM
VIA MANAGEMENT S.R.L.
CUI 55259186 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M&Z INVESTMENT CONSULTING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →