identitate. Intră în cont Pro
27 ANI PE PIAȚĂ

FSA SISTEME DE ASAMBLARE SRL

CAEN 2899 — Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.
CUI 11282780J12/1972/1998Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
24,85mil lei
▼ 52,0% vs. 2020
Profit net · 2021
−43,82mil lei
▼ 147,6% vs. 2020
Salariați
93
▼ 44,0% vs. 2020
Vechime
27ani
din 1998
În anul 2021, FSA SISTEME DE ASAMBLARE SRL a raportat o cifră de afaceri de 24.846.027 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 52,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 43.818.218 lei. Datoriile totale au scăzut cu 10,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 93.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-14.524.242 lei) în bilanțul depus pe 2021.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2021 (-43.818.218 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
11282780
Nr. Reg. Comerțului
J12/1972/1998 · EUID ROONRC.J12/1972/1998
Cod CAEN
2899 — Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1998-12-16 (27 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, PŢA. 1 MAI, NR.1-2
Cod poștal
400058
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2021)
24.846.027 lei
▼ 52,0%
Profit net
-43.818.218 lei
▼ 147,6%
Datorii
59.613.652 lei
▼ 10,8%
Salariați
93
▼ -73
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 80.535.642 lei2020: 51.709.505 lei2021: 24.846.027 lei24,85 mil20192021
Evoluția profitului net
2019: 1.600.784 lei2020: -17.698.894 lei2021: -43.818.218 lei−43,82 mil20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 1942020: 1662021: 939320192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
-176,4%
Creștere CA an/an
-52,0%
CA / salariat
267.162 lei
Datorii / active
97%
Creștere medie anuală (2016–2021)
-21,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202124.846.027 lei-43.818.218 lei59.613.652 lei61.562.509 lei-14.524.242 lei93
202051.709.505 lei-17.698.894 lei66.823.693 lei105.291.998 lei29.293.976 lei166
201980.535.642 lei1.600.784 lei65.230.184 lei118.966.512 lei46.992.870 lei194
🔒 Încă 5 ani de istoric (2014–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. · Cluj

MS
MEKSAL S.R.L.
CUI 52229458 · Mun. Cluj-Napoca
RS
ROBO SHAPE S.R.L.
CUI 51555340 · Mun. Cluj-Napoca
RT
RBO TECH INTEGRATOR S.R.L.
CUI 42504593 · Mun. Cluj-Napoca
RR
ROB REVOLUTION S.R.L.
CUI 41978114 · Mun. Cluj-Napoca
PM
PHI MECATRONIC S.R.L.
CUI 41240671 · Mun. Cluj-Napoca
MS
MULTIROB S.R.L.
CUI 39879089 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FSA SISTEME DE ASAMBLARE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →