identitate. Intră în cont Pro
27 ANI PE PIAȚĂ

AUNDE C&S AUTOMOTIVE S.R.L.

CAEN 1396 — Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
CUI 11648246J2015000598262Plătitor TVA din 1999Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 4 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
28,94mil lei
▲ 12,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−12,37mil lei
▼ 22,1% vs. 2024
Salariați
209
▲ 4,0% vs. 2024
Vechime
27ani
din 1999
În anul 2025, AUNDE C&S AUTOMOTIVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 28.944.602 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 12.365.022 lei. Datoriile totale au crescut cu 41,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 209.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (32.165.284 lei) depășesc activele totale (25.322.445 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-6.763.090 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-12.365.022 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
11648246
Nr. Reg. Comerțului
J2015000598262 · EUID ROONRC.J2015000598262
Cod CAEN
1396 — Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1999-04-13 (27 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
28.944.602 lei
▲ 12,4%
Profit net
-12.365.022 lei
▼ 22,1%
Datorii
32.165.284 lei
▲ 41,8%
Salariați
209
▲ +8
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 55.754.637 lei2024: 25.759.329 lei2025: 28.944.602 lei28,94 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -232.989 lei2024: -10.130.181 lei2025: -12.365.022 lei−12,37 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 2012024: 2012025: 20920920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-42,7%
Creștere CA an/an
+12,4%
CA / salariat
138.491 lei
Datorii / active
127%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+9,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202528.944.602 lei-12.365.022 lei32.165.284 lei25.322.445 lei-6.763.090 lei209
202425.759.329 lei-10.130.181 lei22.689.179 lei28.272.045 lei5.666.273 lei201
202355.754.637 lei-232.989 lei18.826.924 lei34.847.108 lei16.116.316 lei201
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BETATEX PRODUCTION & CONSULTING SRL27321983în funcțiune
HAHN BESITZGESELLSCHAFT SRL26536313în funcțiune
NATURUS S.R.L.48549039în dizolvare
REINERT KUNSTSTOFFTECHNIK SRL34815440în funcțiune
SALZMANN INTERNATIONAL SRL12558710radiată
SE.LO.TEX. INTERNATIONAL TRANSPORT SRL11648254radiată

Firma are 4 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile · Mureș

BS
BULKMOVE SOLUTIONS S.R.L.
CUI 41344656 · Mun. Târgu Mureş
PB
PRINTEX BTE PRODUCTION SRL
CUI 35863063 · Mun. Sighişoara
KI
KANTOR IMPEX S.R.L.
CUI 15310069 · Sat Vişinelu Orş. Sărmaşu
AN
ANDPIEL SRL
CUI 12524513 · Sat Păsăreni Com. Păsăreni
PT
PARAT TECHNOLOGY ROMANIA S.R.L.
CUI 10654070 · Sat Albeşti Com. Albeşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

16

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 16 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AUNDE C&S AUTOMOTIVE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →