identitate. Intră în cont Pro
26 ANI PE PIAȚĂ

SIS STYLE COMPANY SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 12326486J1999000450102Plătitor TVA din 1999RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,43mil lei
▲ 0,8% vs. 2024
Profit net · 2025
103mii lei
▼ 17,6% vs. 2024
Salariați
12
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2021
În anul 2025, SIS STYLE COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.428.566 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,8%. Rezultatul net a fost un profit de 103.054 lei. Datoriile totale au crescut cu 119,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
12326486
Nr. Reg. Comerțului
J1999000450102 · EUID ROONRC.J1999000450102
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1999-10-28 (26 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.428.566 lei
▲ 0,8%
Profit net
103.054 lei
▼ 17,6%
Datorii
411.437 lei
▲ 119,5%
Salariați
12
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 4.632.214 lei2024: 4.394.057 lei2025: 4.428.566 lei4,43 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 193.645 lei2024: 125.083 lei2025: 103.054 lei103 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 122024: 122025: 121220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,3%
Creștere CA an/an
+0,8%
CA / salariat
369.047 lei
Datorii / active
40%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+11,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.428.566 lei103.054 lei411.437 lei1.027.797 lei641.314 lei12
20244.394.057 lei125.083 lei187.401 lei967.083 lei779.682 lei12
20234.632.214 lei193.645 lei195.181 lei1.000.434 lei805.253 lei12
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
2.080 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Buzău

AF
AG FAMILY PROSPER S.R.L.
CUI 52451968 · Sat Pârscov Com. Pârscov
PATRIK ŞI KARINA MARKET S.R.L.
CUI 52346440 · Sat Pârscov Com. Pârscov
AS
AVF SELECT RESIDENCE S.R.L.
CUI 50633491 · Sat Pârscov Com. Pârscov
SN
SF NECTARIE UNIVERSAL S.R.L.
CUI 42893695 · Sat Pârscov Com. Pârscov
IS
INGINERU SERIOS SRL
CUI 32797801 · Sat Pârscov Com. Pârscov
AS
ANTORES S.R.L.
CUI 8614308 · Sat Pârscov Com. Pârscov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SIS STYLE COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →