identitate. Intră în cont Pro
26 ANI PE PIAȚĂ

REV SI PARTENERII TRADE SRL

CAEN 4669 — Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
CUI 12369770J12/1376/1999Plătitor TVA din 1999TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
371mii lei
▲ 145,1% vs. 2024
Profit net · 2025
115mii lei
▲ 342,9% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
14
SEAP · activ 2020
În anul 2025, REV SI PARTENERII TRADE SRL a raportat o cifră de afaceri de 370.671 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 145,1%. Rezultatul net a fost un profit de 115.317 lei. Datoriile totale au crescut cu 206,2% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
12369770
Nr. Reg. Comerțului
J12/1376/1999 · EUID ROONRC.J12/1376/1999
Cod CAEN
4669 — Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4664. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1999-11-08 (26 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. NAPOCA, NR.2-4, AP.27A
Cod poștal
400009
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
370.671 lei
▲ 145,1%
Profit net
115.317 lei
▲ 342,9%
Datorii
393.785 lei
▲ 206,2%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 243.596 lei2024: 151.244 lei2025: 370.671 lei371 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 69.432 lei2024: 26.037 lei2025: 115.317 lei115 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
31,1%
Creștere CA an/an
+145,1%
Datorii / active
74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
82,9%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+52,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025370.671 lei115.317 lei393.785 lei532.483 lei139.077 lei
2024151.244 lei26.037 lei128.613 lei334.756 lei206.490 lei
2023243.596 lei69.432 lei20.975 lei201.429 lei180.454 lei
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Contracte publice (SEAP)

14

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
14
Valoare totală
39.785 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
NAUTIKA WATERSPORTS INVEST SRL22265750radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · Cluj

TS
TECMAB S.R.L.
CUI 50510049 · Mun. Cluj-Napoca
HX
HAPPYGEO XYZ S.R.L.
CUI 47205835 · Mun. Cluj-Napoca
KT
KALLA TECH S.R.L.
CUI 46915672 · Mun. Cluj-Napoca
SS
SMART SUPPLY SOLUTIONS S.R.L.
CUI 42739093 · Mun. Cluj-Napoca
BE
BILTZ ELECTRIC S.R.L.
CUI 41067164 · Mun. Cluj-Napoca
ST
SERCOMIN TECHNIK S.R.L.
CUI 41054008 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REV SI PARTENERII TRADE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →