identitate. Intră în cont Pro
26 ANI PE PIAȚĂ

A&A FARMS SRL

CAEN 147 — Creșterea păsărilor
CUI 12460827J37/246/1999Plătitor TVA din 1999RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
20,98mil lei
▲ 58,1% vs. 2024
Profit net · 2025
3,58mil lei
▲ 225,2% vs. 2024
Salariați
28
▲ 7,7% vs. 2024
Contracte publice
29
SEAP · activ 2024
În anul 2025, A&A FARMS SRL a raportat o cifră de afaceri de 20.981.145 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 58,1%. Rezultatul net a fost un profit de 3.575.505 lei. Datoriile totale au scăzut cu 1,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 28.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
12460827
Nr. Reg. Comerțului
J37/246/1999 · EUID ROONRC.J37/246/1999
Cod CAEN
147 — Creșterea păsărilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1999-12-06 (26 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vaslui
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VASLUI
Localitate
Sat Bogeşti Com. Pogana
Adresă
JUD. VASLUI, SAT BOGEŞTI COM. POGANA, , FERMA BOGESTI
Cod poștal
737411
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-26 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
20.981.145 lei
▲ 58,1%
Profit net
3.575.505 lei
▲ 225,2%
Datorii
18.080.925 lei
▼ 1,5%
Salariați
28
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 14.798.122 lei2024: 13.267.074 lei2025: 20.981.145 lei20,98 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.739.254 lei2024: 1.099.594 lei2025: 3.575.505 lei3,58 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 252024: 262025: 282820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
17,0%
Creștere CA an/an
+58,1%
CA / salariat
749.327 lei
Datorii / active
64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40,4%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+11,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202520.981.145 lei3.575.505 lei18.080.925 lei28.105.513 lei8.847.304 lei28
202413.267.074 lei1.099.594 lei18.361.870 lei26.070.461 lei6.382.910 lei26
202314.798.122 lei1.739.254 lei13.406.977 lei20.184.299 lei5.290.900 lei25
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-26.

Contracte publice (SEAP)

29

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
15
Valoare totală
16.322 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
14
Valoare totală
101.605 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
INTUITIVE DIGITAL S.R.L.41124618în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Creșterea păsărilor · Vaslui

MA
MIX AGRO PREPELITA S.R.L.
CUI 42302497 · Sat Deleni Com. Deleni
BA
BIO AVILIM S.R.L.
CUI 41994209 · Mun. Bârlad
AP
AVI-PRV S.R.L.
CUI 39810304 · Sat Vetrişoaia Com. Vetrişoaia
LS
LDV SIMFARM SRL
CUI 37553620 · Sat Simila Com. Zorleni
SA
SEREDIN AVI S.R.L.
CUI 34771999 · Sat Sălcioara Com. Banca
MI
MORANDI INVEST SRL
CUI 26411875 · Sat Ivăneşti Com. Ivăneşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
A&A FARMS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →