identitate. Intră în cont Pro
26 ANI PE PIAȚĂ

SARRA NICOL S.R.L.

CAEN 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CUI 12864485J01/325/1998Plătitor TVA din 2000RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
776mii lei
▲ 52,3% vs. 2024
Profit net · 2025
81mii lei
▲ 34,4% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
În anul 2025, SARRA NICOL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 776.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 52,3%. Rezultatul net a fost un profit de 80.689 lei. Datoriile totale au crescut cu 13,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
12864485
Nr. Reg. Comerțului
J01/325/1998 · EUID ROONRC.J01/325/1998
Cod CAEN
5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2000-04-04 (26 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Câmpeni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Sat Horea Com. Horea
Adresă
JUD. ALBA, SAT HOREA COM. HOREA, STR. NICOLA VASILE URSU, NR.39 · 2 firme aici
Cod poștal
517340

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
776.000 lei
▲ 52,3%
Profit net
80.689 lei
▲ 34,4%
Datorii
388.603 lei
▲ 13,3%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 634.142 lei2024: 509.457 lei2025: 776.000 lei776 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 156.230 lei2024: 60.030 lei2025: 80.689 lei81 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,4%
Creștere CA an/an
+52,3%
CA / salariat
388.000 lei
Datorii / active
14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+9,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025776.000 lei80.689 lei388.603 lei2.742.393 lei2.353.790 lei2
2024509.457 lei60.030 lei343.018 lei2.707.231 lei2.364.213 lei2
2023634.142 lei156.230 lei373.987 lei2.747.925 lei2.373.938 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
89.205 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BD
BUNĂTĂŢI DIN APUSENI S.R.L.
CUI 39448248 · Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CĂMARA MOȚULUI SRL36496470în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · Alba

HS
HUC S.R.L.
CUI 22869919 · Sat Horea Com. Horea
PC
POPASUL CETERAŞULUI S.R.L.
CUI 55498990 · Sat Poşogani Com. Lupşa
LP
LA POIANA LUI IOAN S.R.L.
CUI 55470492 · Sat Hănăşeşti Com. Poiana Vadului
CN
CARPATICA NEXUS S.R.L.
CUI 55141031 · Sat Şard Com. Ighiu
AS
AMPOI S.R.L.
CUI 54698027 · Mun. Alba Iulia
PL
PENSIUNEA LOREDANA S.R.L.
CUI 54297661 · Sat Popeştii de Jos Com. Vadu Moţilor

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SARRA NICOL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →