identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

INDCARF SA

CAEN 1013 — Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
CUI 129030J1991000036036Plătitor TVA din 1993Verificat ANAF 13.10.2026indcarf.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)Aprobat ANSVSA (export UE)Punct alimentar înregistrat DSVSA
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
30,01mil lei
▲ 6,0% vs. 2024
Profit net · 2025
7.285lei
▼ 88,9% vs. 2024
Salariați
103
▲ 2,0% vs. 2024
Vechime
33ani
din 1992
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, INDCARF SA a raportat o cifră de afaceri de 30.010.497 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,0%. Rezultatul net a fost un profit de 7.285 lei. Datoriile totale au crescut cu 8,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 103.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
129030
Nr. Reg. Comerțului
J1991000036036 · EUID ROONRC.J1991000036036
Cod CAEN
1013 — Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Data înregistrării
1992-11-30 (33 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Mun. Piteşti
Adresă
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. DEPOZITELOR · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
110078
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
indcarf.ro
Nota site-ului
7,2/10 · vezi raportul site-ului →

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor. Nota site-ului e calculată automat de Prestigiu pe 8 criterii (viteză, mobil, SEO, securitate, GDPR) la 02.09.2026.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

2 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 101 firme.

100 m250 mN12
  1. ANDREX NET SRL · 62 m · CAEN 4740
  2. MUSSON MACHINERY SRL · 372 m · CAEN 4661 · +38 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202530,01 mil lei▲ 6,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
7,86 mil15,72 mil23,58 mil31,43 mil2023 · cifră de afaceri: 31.434.548 lei2023 · profit net: 861.894 lei20232024 · cifră de afaceri: 28.324.952 lei2024 · profit net: 65.861 lei20242025 · cifră de afaceri: 30.010.497 lei30,01 mil2025 · profit net: 7.285 lei2025
Salariați
103▲ 2,0%
20232025
Datorii totale
18,15 mil lei▲ 8,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 1013 · 434 firme · mai sus decât 86% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Argeș · mai sus decât 99% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
0,0% marjă · mai sus decât 21% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,0%
Creștere CA an/an
+6,0%
CA / salariat
291.364 lei
Datorii / active
92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,4%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+11,5%/an
Lichiditate curentă
0,69
Grad de îndatorare
91%
Scor Z-Altman
0,87 (zonă de risc)
Angajați, în timp
100 → 103 (2021–2025, +3%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202530.010.497+6,0%7.285−88,9%0,0%18.147.52319.818.8751.731.406103
202428.324.952−9,9%65.861−92,4%0,2%16.754.78918.620.0941.724.121101
202331.434.548861.8942,7%14.211.75816.333.2151.658.26098
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Legi noi care privesc firma asta

3

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

4

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026
Unitate alimentară aprobată sanitar-veterinar ANSVSA (listă UE)
SECTIUNEA 0 - ACTIVITATI GENERALE; jud. Argeș, mun. Pitești, Str. Depozitelor nr. 33
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
62valabil—ANSVSA
lista din 04.10.2026
Unitate alimentară aprobată sanitar-veterinar ANSVSA (listă UE)
SECTIUNEA 0 - ACTIVITATI GENERALE; jud. Arges, Str. Depozitelor nr. 33, loc. Pitesti
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
D36valabil—ANSVSA
lista din 04.10.2026
Magazin alimentar înregistrat DSVSA
2 locații: Pitesti, str. George Cosbuc , 18-30; Pitesti, Piata Gavana., sp.4
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
—valabil—DSVSA județene (ANSVSA)
lista din 15.10.2026
Puncte de activitate verificate · 2

Adresele unde funcționează efectiv, după registre oficiale: DSVSA (unități alimentare înregistrate), casele de asigurări de sănătate (contracte) și rețeaua școlară a Ministerului Educației — nu sediul social.

Magazin alimentar 2

  • Pitesti, Piata Gavana., sp.4
  • Pitesti, str. George Cosbuc , 18-30

Mărci înregistrate

2

Mărcile depuse pe numele firmei la OSIM, EUIPO sau WIPO, după registrul TMview.

INDCARF OSIM 2020INDCARF RESPECT PENTRU CALITATE OSIM 2011

Dosare în instanță

49
Dosare în care firma apare ca parte
49
Ca reclamant
19
Ca creditor
15
Ca pârât
6
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-07-2013874/318/2026Judecătoria Targujiudelapidarea (art.295 NCP) CU APLICAREA ART. 35 (inf. continuată)FondParte vătămată
2026-07-2013874/318/2026/a1Judecătoria Targujiumăsuri şi excepţii dispuse de judecătorul de cameră preliminarăFondParte vătămată
2026-06-19965/1259/2012Curtea De Apel Clujînchiderea proceduriiRecursIntimat Creditor
2026-06-188254/311/2026Judecătoria Slatinacerere de valoare redusăFondReclamant
2026-04-177893/280/2020*Tribunalul Argesgrăniţuire + revendicare imobiliară + uzucapiuneApelApelant Pârât
2026-04-0911663/215/2026Judecătoria Craiovavalidare poprireFondTerţ poprit
2026-02-031169/204/2026Judecătoria Campinacerere de valoare redusăFondReclamant
2026-01-15530/236/2026Judecătoria Giurgiucerere de valoare redusăFondReclamant
2026-01-0582/280/2026Judecătoria Pitestivalidare poprireFondTerţ poprit
2025-12-224790/184/2025Judecătoria Balscerere de valoare redusăFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Listăm cele mai recente 30 dosare din 49; restul se pot consulta pe portal.just.ro. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CRIS EMA VENTURES S.R.L.50134270în funcțiune
CRISTALEX GROUP SRL15187056în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 9 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 7 active, cifră de afaceri cumulată 40,17 mil lei, 124 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · Argeș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INDCARF SA — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →