identitate. Intră în cont Pro
26 ANI PE PIAȚĂ

FEMAC CO. IMPEX SRL

CAEN 4682 — Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
CUI 12920674J2000003699407Plătitor TVA din 2000Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
247mii lei
▼ 72,0% vs. 2024
Profit net · 2025
16mii lei
▼ 49,6% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
26ani
din 2000
În anul 2025, FEMAC CO. IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 246.651 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 72,0%. Rezultatul net a fost un profit de 16.369 lei. Datoriile totale au scăzut cu 4,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
12920674
Nr. Reg. Comerțului
J2000003699407 · EUID ROONRC.J2000003699407
Cod CAEN
4682 — Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2000-04-18 (26 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. FABRICA DE CĂRĂMIDĂ, NR.1A, BL.VILA 70
Cod poștal
13471
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
246.651 lei
▼ 72,0%
Profit net
16.369 lei
▼ 49,6%
Datorii
92.678 lei
▼ 4,4%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.122.612 lei2024: 881.660 lei2025: 246.651 lei247 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 246.050 lei2024: 32.476 lei2025: 16.369 lei16 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,6%
Creștere CA an/an
-72,0%
CA / salariat
246.651 lei
Datorii / active
85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+6,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025246.651 lei16.369 lei92.678 lei109.528 lei16.850 lei1
2024881.660 lei32.476 lei96.984 lei227.148 lei130.164 lei2
20232.122.612 lei246.050 lei667.814 lei1.005.502 lei337.688 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FEMAC HUB S.R.L.51551616în funcțiune
FEMAC SERVICES & CONSULTANCY S.R.L.45557940radiată
GMP CONSTRUCT TRADING SRL34142140radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · Municipiul București

OE
OTELROM EXPORT S.R.L.
CUI 55420281 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GT
GOLD TOUR S.R.L.
CUI 55006868 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DT
DRAWDE TECH STEEL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 52149162 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MT
MOLDMETAL TRADING SRL
CUI 32709818 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FA
FABERTEK SRL
CUI 32156122 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MM
MMS MINERALS & METALS SOLUTIONS SRL
CUI 30568135 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FEMAC CO. IMPEX SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →