identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

CONCIV SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ

CAEN 4321 — Lucrări de instalații electrice
CUI 1351611C29/50/2005Plătitor TVA din 1993TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
585mii lei
▲ 10,5% vs. 2024
Profit net · 2025
117mii lei
▲ 246,0% vs. 2024
Salariați
5
▼ 16,7% vs. 2024
Contracte publice
7
SEAP · activ 2026
În anul 2025, CONCIV SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ a raportat o cifră de afaceri de 584.967 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 10,5%. Rezultatul net a fost un profit de 117.037 lei. Datoriile totale au scăzut cu 70,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
1351611
Nr. Reg. Comerțului
C29/50/2005 · EUID ROONRC.C29/50/2005
Cod CAEN
4321 — Lucrări de instalații electrice
Formă juridică
ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
Data înregistrării
1992-11-29 (33 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Formă de proprietate
Propr.cooperatista-cooperative mestesugaresti

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Ploieşti
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. CUZA VODĂ, NR.12, BL.C1A, ET.P, AP.2
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
584.967 lei
▲ 10,5%
Profit net
117.037 lei
▲ 246,0%
Datorii
56.824 lei
▼ 70,6%
Salariați
5
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 554.683 lei2024: 529.376 lei2025: 584.967 lei585 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -218.600 lei2024: -80.160 lei2025: 117.037 lei117 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 62025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
20,0%
Creștere CA an/an
+10,5%
CA / salariat
116.993 lei
Datorii / active
15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+5,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025584.967 lei117.037 lei56.824 lei387.963 lei331.139 lei5
2024529.376 lei-80.160 lei193.519 lei407.158 lei214.102 lei6
2023554.683 lei-218.600 lei73.603 lei367.865 lei294.262 lei6
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

7

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
7
Valoare totală
3.384 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DAVOPAT RAMSERV SRL32576681radiată
VIONIC ELECTRIC SERV SRL29215520în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații electrice · Prahova

VP
VOLTARIS PRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54770335 · Mun. Ploieşti
BE
BEK ENERGY S.R.L.
CUI 54192789 · Mun. Ploieşti
VE
VAS ELECTRO TOTAL S.R.L.
CUI 53845766 · Mun. Ploieşti
FN
FOTON NUCLEAR S.R.L.
CUI 53401038 · Mun. Ploieşti
NS
NATRAL SISTEMS SOLUTIONS S.R.L.
CUI 52954293 · Mun. Ploieşti
NM
NEXORA MVAL S.R.L.
CUI 52779575 · Mun. Ploieşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONCIV SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →