identitate. Intră în cont Pro
24 ANI PE PIAȚĂ

FARMACIA INA SRL

CAEN 4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
CUI 14205529J02/581/2001Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
269mii lei
▲ 25,1% vs. 2019
Profit net · 2020
−4.833lei
▲ 78,7% vs. 2019
Salariați
2
Vechime
24ani
din 2001
În anul 2020, FARMACIA INA SRL a raportat o cifră de afaceri de 269.308 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 25,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 4.833 lei. Datoriile totale au crescut cu 20,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (199.170 lei) depășesc activele totale (88.523 lei) în 2020.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-110.647 lei) în bilanțul depus pe 2020.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2020 (-4.833 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
14205529
Nr. Reg. Comerțului
J02/581/2001 · EUID ROONRC.J02/581/2001
Cod CAEN
4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2001-10-02 (24 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2020)
269.308 lei
▲ 25,1%
Profit net
-4.833 lei
▲ 78,7%
Datorii
199.170 lei
▲ 20,8%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 263.197 lei2019: 215.213 lei2020: 269.308 lei269 mii20182020
Evoluția profitului net
2018: -42.725 lei2019: -22.715 lei2020: -4.833 lei−4.83320182020
Evoluția numărului de salariați
2018: 32019: 02020: 2220182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
-1,8%
Creștere CA an/an
+25,1%
CA / salariat
134.654 lei
Datorii / active
225%
Creștere medie anuală (2015–2020)
-11,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2020269.308 lei-4.833 lei199.170 lei88.523 lei-110.647 lei2
2019215.213 lei-22.715 lei164.863 lei59.050 lei-105.813 lei0
2018263.197 lei-42.725 lei142.586 lei59.488 lei-83.098 lei3
🔒 Încă 4 ani de istoric (2014–2017) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CARLOS PETRU FARM SRL34529112radiată
DELICAT FARM SRL18242546radiată
LUZZIAN SERVICII S.R.L.42957888în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · Arad

FE
FARMACIA ECHINACEEA S.R.L.
CUI 51335566 · Sat Seleuş Com. Seleuş
LF
LARIFARM FARMACIE S.R.L.
CUI 51183441 · Mun. Arad
FS
FARMACIA SFÂNTUL NECTARIE S.R.L.
CUI 50844553 · Sat Galşa Com. Şiria
SF
SUPER FARM D & C PETSHOP S.R.L.
CUI 50700566 · Orş. Pâncota
NV
NECTARIOS VITA S.R.L.
CUI 50596423 · Mun. Arad
AS
ASCARFARM S.R.L.
CUI 49972320 · Sat Şiria Com. Şiria

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FARMACIA INA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →