identitate. Intră în cont Pro
24 ANI PE PIAȚĂ

ELIAS MOB STAR SRL

CAEN 1611 — Tăierea și rindeluirea lemnului
CUI 14207902J2001000533031Plătitor TVA din 2001Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
10,09mil lei
▼ 0,6% vs. 2024
Profit net · 2025
69mii lei
▼ 73,9% vs. 2024
Salariați
34
— constant
Contracte publice
8
SEAP · activ 2026
În anul 2025, ELIAS MOB STAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.091.082 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,6%. Rezultatul net a fost un profit de 68.831 lei. Datoriile totale au crescut cu 81,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 34.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
14207902
Nr. Reg. Comerțului
J2001000533031 · EUID ROONRC.J2001000533031
Cod CAEN
1611 — Tăierea și rindeluirea lemnului
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2001-10-03 (24 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Sat Rucăr Com. Rucăr
Adresă
JUD. ARGEŞ, SAT RUCĂR COM. RUCĂR, STR. LUNCA, NR.92
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
10.091.082 lei
▼ 0,6%
Profit net
68.831 lei
▼ 73,9%
Datorii
11.014.657 lei
▲ 81,8%
Salariați
34
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 9.532.662 lei2024: 10.149.278 lei2025: 10.091.082 lei10,09 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 625.523 lei2024: 263.907 lei2025: 68.831 lei69 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 342024: 342025: 343420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,7%
Creștere CA an/an
-0,6%
CA / salariat
296.797 lei
Datorii / active
56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+6,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.260.294 $15.417 $2.467.165 $4.393.739 $515.336 $34
20242.207.565 $57.402 $1.317.504 $1.850.186 $533.350 $34
20232.083.278 $136.702 $1.459.870 $2.072.012 $643.427 $34
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

8

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
8 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
7
Valoare totală
153.720 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
WOOD MOB TECHNOLOGY SRL30430662în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Tăierea și rindeluirea lemnului · Argeș

BD
BEATRICE DREAM & FLY S.R.L.
CUI 46509313 · Sat Rucăr Com. Rucăr
GP
GETBLU PROD S.R.L.
CUI 44591731 · Sat Rucăr Com. Rucăr
A2
ANDRAY 2018 S.R.L.
CUI 39469682 · Sat Rucăr Com. Rucăr
DB
DIMITRIS BRAD 2018 S.R.L.
CUI 39463574 · Sat Rucăr Com. Rucăr
DR
DENIKWOOD RUCĂR SRL
CUI 37790065 · Sat Rucăr Com. Rucăr
RL
ROBAL LOGISTIC FDS SRL
CUI 33520085 · Sat Rucăr Com. Rucăr

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ELIAS MOB STAR SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →