identitate. Intră în cont Pro
24 ANI PE PIAȚĂ

MULLER REISEN - PARTENER AUTO SRL

CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CUI 14694000J2002005003400Plătitor TVA din 2002TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
495mii lei
▼ 4,1% vs. 2024
Profit net · 2025
62mii lei
▲ 43,8% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Contracte publice
19
SEAP · activ 2021
În anul 2025, MULLER REISEN - PARTENER AUTO SRL a raportat o cifră de afaceri de 494.766 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,1%. Rezultatul net a fost un profit de 62.129 lei. Datoriile totale au crescut cu 41,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
14694000
Nr. Reg. Comerțului
J2002005003400 · EUID ROONRC.J2002005003400
Cod CAEN
4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2002-06-13 (24 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. TICUS, NR.3, BL.M31B, SC.2, ET.5, AP.87
Cod poștal
32137
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
494.766 lei
▼ 4,1%
Profit net
62.129 lei
▲ 43,8%
Datorii
440.250 lei
▲ 41,1%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 332.311 lei2024: 515.894 lei2025: 494.766 lei495 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 4.160 lei2024: 43.207 lei2025: 62.129 lei62 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
12,6%
Creștere CA an/an
-4,1%
CA / salariat
247.383 lei
Datorii / active
86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
83,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+6,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025494.766 lei62.129 lei440.250 lei509.177 lei74.880 lei2
2024515.894 lei43.207 lei312.039 lei361.209 lei56.336 lei3
2023332.311 lei4.160 lei193.704 lei206.832 lei13.128 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

19

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
19
Valoare totală
111.573 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · Municipiul București

TS
TURCURIDE S.R.L.
CUI 55502004 · Sector 3 Mun. Bucureşti
NT
NARCIZZ TRANZ SERVICEZ S.R.L.
CUI 55486600 · Sector 3 Mun. Bucureşti
KD
KAR-DRIVER-GO-AUTO S.R.L.
CUI 55456021 · Sector 3 Mun. Bucureşti
FD
FLEET DISTRICT 5 S.R.L.
CUI 55423610 · Sector 3 Mun. Bucureşti
GS
GMOBILITY S.R.L.
CUI 55421198 · Sector 3 Mun. Bucureşti
BE
BAM EXPRESS S.R.L.
CUI 55413624 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MULLER REISEN - PARTENER AUTO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →