identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

COMPANY GRUP PAZA IALOMIŢA SRL

CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
CUI 14855734J2002000239215Plătitor TVA din 2002RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,81mil lei
▲ 3,8% vs. 2024
Profit net · 2025
416mii lei
▼ 4,3% vs. 2024
Salariați
39
▼ 7,1% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
În anul 2025, COMPANY GRUP PAZA IALOMIŢA SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.811.341 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3,8%. Rezultatul net a fost un profit de 416.306 lei. Datoriile totale au scăzut cu 26,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 39.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
14855734
Nr. Reg. Comerțului
J2002000239215 · EUID ROONRC.J2002000239215
Cod CAEN
8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2002-09-04 (23 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IALOMIŢA
Localitate
Mun. Slobozia
Adresă
JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. ALEXANDRU ODOBESCU, NR.-, BL.24, SC.B, ET.1, AP.4
Cod poștal
920025

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.811.341 lei
▲ 3,8%
Profit net
416.306 lei
▼ 4,3%
Datorii
227.516 lei
▼ 26,0%
Salariați
39
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.501.033 lei2024: 2.709.020 lei2025: 2.811.341 lei2,81 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 357.623 lei2024: 435.197 lei2025: 416.306 lei416 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 462024: 422025: 393920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,8%
Creștere CA an/an
+3,8%
CA / salariat
72.086 lei
Datorii / active
21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
47,3%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+9,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.811.341 lei416.306 lei227.516 lei1.108.053 lei880.537 lei39
20242.709.020 lei435.197 lei307.323 lei1.206.751 lei899.428 lei42
20232.501.033 lei357.623 lei292.528 lei1.114.382 lei821.854 lei46
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
680.550 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
COMPANY GRUP TRAINING SRL18533014în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de investigații și servicii private de protecție · Ialomița

SG
SGK GROUP PROTECT S.R.L.
CUI 53722909 · Mun. Slobozia
SG
STRAJER GUARD S.R.L.
CUI 49408585 · Mun. Slobozia
CP
CITY PROTECT SECURITY INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 47199482 · Mun. Slobozia
SP
STRĂJERI PROTECT S.R.L.
CUI 31506688 · Mun. Slobozia
PAZĂ ŞI SERVICII COMUNITARE SRL
CUI 27744762 · Mun. Slobozia
BS
BODY - SECURITY SRL
CUI 25360471 · Mun. Slobozia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COMPANY GRUP PAZA IALOMIŢA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →