identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

TONNELLERIE MARGO SRL

CAEN 1624 — Fabricarea ambalajelor din lemn
CUI 14901245J2002000770024Plătitor TVA din 2002RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
48,66mil lei
▲ 1,1% vs. 2024
Profit net · 2025
1,44mil lei
▲ 647,6% vs. 2024
Salariați
119
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2024
În anul 2025, TONNELLERIE MARGO SRL a raportat o cifră de afaceri de 48.655.886 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,1%. Rezultatul net a fost un profit de 1.435.017 lei. Datoriile totale au scăzut cu 17,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 119.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
14901245
Nr. Reg. Comerțului
J2002000770024 · EUID ROONRC.J2002000770024
Cod CAEN
1624 — Fabricarea ambalajelor din lemn
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2002-09-26 (23 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARAD
Localitate
Sat Şicula Com. Şicula
Adresă
JUD. ARAD, SAT ŞICULA COM. ŞICULA, , NR.644
Cod poștal
317325
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
48.655.886 lei
▲ 1,1%
Profit net
1.435.017 lei
▲ 647,6%
Datorii
14.552.996 lei
▼ 17,2%
Salariați
119
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 49.653.624 lei2024: 48.128.689 lei2025: 48.655.886 lei48,66 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 142.977 lei2024: 191.938 lei2025: 1.435.017 lei1,44 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 1282024: 1192025: 11911920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,9%
Creștere CA an/an
+1,1%
CA / salariat
408.873 lei
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3,1%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+2,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202510.898.395 $321.428 $3.259.715 $13.772.388 $10.524.531 $119
202410.468.448 $41.748 $3.821.240 $13.702.308 $9.907.939 $119
202310.851.354 $31.246 $3.458.375 $13.339.641 $9.912.979 $128
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
1.261 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
1.350 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea ambalajelor din lemn · Arad

MU
MARC UNIC CONFORT S.R.L.
CUI 43845904 · Orş. Sântana
WL
WOOD LINE BUSINESS 2012 SRL
CUI 30842337 · Mun. Arad
PA
PLIBOX AND SRL
CUI 27833240 · Mun. Arad
DT
DOAGE TOADER SRL
CUI 24169598 · Sat Chişlaca Com. Craiva
MA
MARIOSOFT SRL
CUI 18067380 · Sat Poiana Com. Vârfurile
BA
BARIK AVRAM SRL
CUI 16082074 · Orş. Sebiş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TONNELLERIE MARGO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →