identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

CONSAL EDILITARE S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 15086124J2002013033402Plătitor TVA din 2003RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
58,66mil lei
▼ 9,5% vs. 2024
Profit net · 2025
2,11mil lei
▼ 39,1% vs. 2024
Salariați
64
▼ 4,5% vs. 2024
Vechime
23ani
din 2002
În anul 2025, CONSAL EDILITARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 58.658.451 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 9,5%. Rezultatul net a fost un profit de 2.105.261 lei. Datoriile totale au scăzut cu 18,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 64.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15086124
Nr. Reg. Comerțului
J2002013033402 · EUID ROONRC.J2002013033402
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2002-12-12 (23 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR GENERAL HARALAMBIE, NR.12, ET.2, AP.5
Cod poștal
Contact declarat
6 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
58.658.451 lei
▼ 9,5%
Profit net
2.105.261 lei
▼ 39,1%
Datorii
11.782.666 lei
▼ 18,8%
Salariați
64
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 75.519.142 lei2024: 64.806.951 lei2025: 58.658.451 lei58,66 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 4.108.418 lei2024: 3.457.336 lei2025: 2.105.261 lei2,11 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 702024: 672025: 646420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,6%
Creștere CA an/an
-9,5%
CA / salariat
916.538 lei
Datorii / active
38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18,4%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+21,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202558.658.451 lei2.105.261 lei11.782.666 lei31.168.373 lei11.455.951 lei64
202464.806.951 lei3.457.336 lei14.511.318 lei29.152.607 lei9.350.689 lei67
202375.519.142 lei4.108.418 lei11.750.030 lei30.845.361 lei13.804.731 lei70
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BETA UTILAJ CONSTRUCT SRL33281441în funcțiune
CONSAL BUILDINGS INVEST SRL17230284radiată
MARK COMPANY SRL14879555radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

DB
D&D BUILDING CREW S.R.L.
CUI 55486936 · Sector 4 Mun. Bucureşti
CC
CRAI CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55427107 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AS
ANB STRUCTURE CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55408598 · Sector 4 Mun. Bucureşti
MZ
MEGA ZONE CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55405257 · Sector 4 Mun. Bucureşti
ED
ERYCEL DEVELOP CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55367587 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AC
A&N CONSTRUCTION 4 YOU S.R.L.
CUI 55256465 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONSAL EDILITARE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →