identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

IO-VE COM PROD SRL

CAEN 4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 15139733J2003000661406Plătitor TVA din 2023Verificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2022 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2022
227mii lei
▼ 12,3% vs. 2021
Profit net · 2022
−122mii lei
▲ 14,8% vs. 2021
Salariați
3
▼ 25,0% vs. 2021
Contracte publice
1
SEAP · activ 2019
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

IO-VE COM PROD SRL (CUI 15139733, nr. J2003000661406) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2003. Activitatea principală: comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN 4782). Este plătitoare de TVA din 2023. În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 227 mii lei și 3 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2022, IO-VE COM PROD SRL a raportat o cifră de afaceri de 227.235 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 12,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 121.606 lei. Datoriile totale au crescut cu 7,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Fără bilanț depus 3 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 3 ani (ultimul bilanț: 2022). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.
  • Datorii peste active — Datoriile (1.138.992 lei) depășesc activele totale (304.677 lei) în 2022.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-834.315 lei) în bilanțul depus pe 2022.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2022 (-121.606 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15139733
Nr. Reg. Comerțului
J2003000661406 · EUID ROONRC.J2003000661406
Cod CAEN
4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-01-21 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CALEA VITAN
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
31299
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 20 firme.

100 mN123
  1. STUDIO TARA SRL · 30 m · CAEN 9621 · +13 firme la aceeași adresă
  2. MISTER D COMPANY SRL · 42 m · CAEN 6831 · +21 firme la aceeași adresă
  3. AMA PROPERTY PARTNERS S.R.L. · 68 m · CAEN 7031 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2022227 mii lei▼ 12,3% față de 2021
Cifră de afaceriProfit net
65 mii130 mii194 mii259 mii2020 · cifră de afaceri: 246.050 lei2020 · profit net: -92.295 lei20202021 · cifră de afaceri: 259.206 lei2021 · profit net: -142.799 lei20212022 · cifră de afaceri: 227.235 lei227 mii2022 · profit net: -121.606 lei2022
Salariați
3▼ 25,0%
20202022
Datorii totale
1,14 mil lei▲ 7,9%
20202022

Indicatori 2022

Marjă netă
-53,5%
Creștere CA an/an
-12,3%
CA / salariat
75.745 lei
Datorii / active
374%
Creștere medie anuală (2015–2022)
-2,0%/an

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022227.235−12,3%-121.606-53,5%1.138.992304.677-834.3153
2021259.206+5,3%-142.799-55,1%1.056.052343.343-712.7094
2020246.050-92.295-37,5%977.412407.502-569.9103
Încă 6 ani de istoric (2014–2019)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
218 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
PASCHALIS SGM S.R.L.36227390în funcțiune
STIL SERVICE AUTO SRL26567727în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 3 active, cifră de afaceri cumulată 1,42 mil lei, 8 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

2

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-26Cod CAEN45324782
2026-10-26DenumireIO-VE COM PROD S.R.L.IO-VE COM PROD SRL

Întrebări despre IO-VE COM PROD SRL

Este IO-VE COM PROD SRL o firmă activă?

Da. IO-VE COM PROD SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este IO-VE COM PROD SRL plătitoare de TVA?

Da, IO-VE COM PROD SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 15.09.2023 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO15139733.

Ce cifră de afaceri are IO-VE COM PROD SRL?

În 2022, IO-VE COM PROD SRL a avut o cifră de afaceri de 227.235 lei, în scădere cu 12,3% față de 2021, și o pierdere netă de 121.606 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are IO-VE COM PROD SRL?

În 2022, IO-VE COM PROD SRL a raportat un număr mediu de 3 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este IO-VE COM PROD SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care IO-VE COM PROD SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are IO-VE COM PROD SRL datorii la ANAF?

IO-VE COM PROD SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul IO-VE COM PROD SRL?

Sediul social declarat al IO-VE COM PROD SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CALEA VITAN.

Ce activitate are IO-VE COM PROD SRL?

Activitatea principală declarată a IO-VE COM PROD SRL este „Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe” (cod CAEN 4782).

Când a fost înființată IO-VE COM PROD SRL?

IO-VE COM PROD SRL a fost înregistrată pe 21.01.2003, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2003000661406.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IO-VE COM PROD SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala