identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

IUL & MAR FOREST SRL

CAEN 220 — Exploatarea forestieră
CUI 15166193J2003000055391Plătitor TVA din 2003RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,21mil lei
▼ 2,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−6.511lei
▲ 95,6% vs. 2024
Salariați
7
▼ 30,0% vs. 2024
Contracte publice
48
SEAP · activ 2026
În anul 2025, IUL & MAR FOREST SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.211.867 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 6.511 lei. Datoriile totale au scăzut cu 37,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-6.511 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15166193
Nr. Reg. Comerțului
J2003000055391 · EUID ROONRC.J2003000055391
Cod CAEN
220 — Exploatarea forestieră
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-01-30 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.211.867 lei
▼ 2,3%
Profit net
-6.511 lei
▲ 95,6%
Datorii
726.910 lei
▼ 37,0%
Salariați
7
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.913.753 lei2024: 2.263.489 lei2025: 2.211.867 lei2,21 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -466.723 lei2024: -149.341 lei2025: -6.511 lei−6.51120232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 142024: 102025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-0,3%
Creștere CA an/an
-2,3%
CA / salariat
315.981 lei
Datorii / active
40%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-0,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.211.867 lei-6.511 lei726.910 lei1.814.110 lei1.087.200 lei7
20242.263.489 lei-149.341 lei1.153.214 lei2.356.925 lei1.203.711 lei10
20231.913.753 lei-466.723 lei807.799 lei2.160.851 lei1.353.052 lei14
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Contracte publice (SEAP)

48

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
100.730 lei
Ultimul an
2020

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
47
Valoare totală
1.634.161 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Exploatarea forestieră · Vrancea

AF
ANDREMARIS FOREST S.R.L.
CUI 48925109 · Sat Râmniceanca Com. Vârteşcoiu
RO
ROMFOREST SRL
CUI 14874361 · Sat Râmniceanca Com. Vârteşcoiu
LF
LIADOR FARM S.R.L.-D.
CUI 55375148 · Sat Valea Sării Com. Valea Sării
CF
COL FORST BW S.R.L.
CUI 54536963 · Sat Neculele Com. Vintileasca
NY
NICOL YRI TIMBER S.R.L.
CUI 53414526 · Sat Nereju Mic Com. Nereju
AF
ANANIA FOREST S.R.L.
CUI 53134623 · Sat Arva Com. Broşteni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IUL & MAR FOREST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →