identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

FERMA ANGUS DE ROMANAŢI S.R.L.

CAEN 150 — Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
CUI 15221034J2003000204038Plătitor TVA din 2003Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,01mil lei
▲ 48,3% vs. 2024
Profit net · 2025
7.047lei
▲ 43,6% vs. 2024
Salariați
5
▼ 16,7% vs. 2024
Vechime
23ani
din 2003
În anul 2025, FERMA ANGUS DE ROMANAŢI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.005.801 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 48,3%. Rezultatul net a fost un profit de 7.047 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15221034
Nr. Reg. Comerțului
J2003000204038 · EUID ROONRC.J2003000204038
Cod CAEN
150 — Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-02-19 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Mun. Piteşti
Adresă
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. MITROPOLIT ANTIM IVIREANU, NR.48A · 3 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.005.801 lei
▲ 48,3%
Profit net
7.047 lei
▲ 43,6%
Datorii
2.619.490 lei
▲ 17,3%
Salariați
5
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.024.437 lei2024: 1.352.247 lei2025: 2.005.801 lei2,01 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 71.235 lei2024: 4.908 lei2025: 7.047 lei7.04720232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 62025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,4%
Creștere CA an/an
+48,3%
CA / salariat
401.160 lei
Datorii / active
56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+28,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.005.801 lei7.047 lei2.619.490 lei4.678.700 lei1.218.570 lei5
20241.352.247 lei4.908 lei2.232.678 lei4.470.195 lei1.244.583 lei6
20232.024.437 lei71.235 lei2.427.152 lei4.971.381 lei1.455.251 lei6
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PC
PICIDAEUS CONSULTING SRL
CUI 28058380 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
MT
MACON TEHNO SRL
CUI 22082664 · Activități de consultanță în afaceri și management

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · Argeș

MV
MERIDIAN VALEXCEPT SRL
CUI 26994698 · Mun. Piteşti
DC
DUAL-COM L.C. SRL
CUI 7116542 · Mun. Piteşti
FC
FERMIERUL CORBENI 2010 S.R.L.
CUI 49693848 · Sat Berindeşti Com. Corbeni
AS
AGROSUIN SLOBOZIA S.R.L.
CUI 46974946 · Sat Slobozia Com. Slobozia
FF
FERMA FLORESCU S.R.L.
CUI 42475919 · Sat Morăreşti Com. Morăreşti
FV
FRASIN VALEA DANULUI COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 40583043 · Sat Bolculeşti Com. Valea Danului

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FERMA ANGUS DE ROMANAŢI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →