identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

FABRICA DE STEAGURI S.R.L.

CAEN 1392 — Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
CUI 15271849J2003003446400Plătitor TVA din 2003RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,99mil lei
▼ 12,3% vs. 2024
Profit net · 2025
223mii lei
▲ 55,3% vs. 2024
Salariați
8
— constant
Contracte publice
765
SEAP · activ 2026
În anul 2025, FABRICA DE STEAGURI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.990.557 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 12,3%. Rezultatul net a fost un profit de 223.001 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15271849
Nr. Reg. Comerțului
J2003003446400 · EUID ROONRC.J2003003446400
Cod CAEN
1392 — Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-03-07 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALEEA PARVA, NR.5, BL.D23B, SC.D, ET.P, AP.32 · 2 firme aici
Cod poștal
61942

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.990.557 lei
▼ 12,3%
Profit net
223.001 lei
▲ 55,3%
Datorii
239.231 lei
▼ 7,3%
Salariați
8
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.686.790 lei2024: 2.270.872 lei2025: 1.990.557 lei1,99 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 388.449 lei2024: 143.577 lei2025: 223.001 lei223 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 82025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,2%
Creștere CA an/an
-12,3%
CA / salariat
248.820 lei
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+1,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.990.557 lei223.001 lei239.231 lei1.293.097 lei1.114.530 lei8
20242.270.872 lei143.577 lei257.986 lei1.379.977 lei1.122.512 lei8
20231.686.790 lei388.449 lei486.387 lei1.462.912 lei978.936 lei8
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

765

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
65
Valoare totală
170.526 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
700
Valoare totală
1.350.188 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

VT
VIKY TREND S.R.L.
CUI 21946975 · Comerț cu amănuntul al cărților, ziarelor și articolelor de papetărie

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
FABRICA DE PERSONALIZĂRI S.R.L.46866472în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · Municipiul București

CD
CROITORIA DLRE S.R.L.
CUI 52890718 · Sector 6 Mun. Bucureşti
LD
L DESIGNESS S.R.L.
CUI 51687970 · Sector 6 Mun. Bucureşti
FD
FABRICA DE PERSONALIZĂRI S.R.L.
CUI 46866472 · Sector 6 Mun. Bucureşti
JT
JOY-TEX DECO S.R.L.
CUI 40994820 · Sector 6 Mun. Bucureşti
PA
PETICELA ART & CRAFT SRL
CUI 37424196 · Sector 6 Mun. Bucureşti
AE
AERODYNAMICS SRL
CUI 33056440 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FABRICA DE STEAGURI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →