identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

GIEFFEA INDUSTRY SRL

CAEN 1392 — Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
CUI 15316550J03/429/2003Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
268mii lei
▲ 3,3% vs. 2021
Profit net · 2022
106mii lei
▼ 71,8% vs. 2021
Salariați
1
— constant
Vechime
23ani
din 2003
În anul 2022, GIEFFEA INDUSTRY SRL a raportat o cifră de afaceri de 268.154 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3,3%. Rezultatul net a fost un profit de 105.926 lei. Datoriile totale au crescut cu 29,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15316550
Nr. Reg. Comerțului
J03/429/2003 · EUID ROONRC.J03/429/2003
Cod CAEN
1392 — Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-03-26 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Com. Mărăcineni
Adresă
JUD. ARGEŞ, COM. MĂRĂCINENI, NR.611
Cod poștal
117450

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
268.154 lei
▲ 3,3%
Profit net
105.926 lei
▼ 71,8%
Datorii
1.114.903 lei
▲ 29,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 318.876 lei2021: 259.692 lei2022: 268.154 lei268 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 156.779 lei2021: 375.089 lei2022: 105.926 lei106 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 12021: 12022: 1120202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
39,5%
Creștere CA an/an
+3,3%
CA / salariat
268.154 lei
Datorii / active
42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,9%
Creștere medie anuală (2015–2022)
-9,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022268.154 lei105.926 lei1.114.903 lei2.654.482 lei1.539.579 lei1
2021259.692 lei375.089 lei858.973 lei2.682.046 lei1.828.653 lei1
2020318.876 lei156.779 lei58.181 lei2.789.164 lei2.736.563 lei1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CRISTALUL VERDE SRL18354981în funcțiune
RAM INVEST 2005 SRL17691318radiată
CENTRO TESSILE SRL9735669radiată
ENO GIULIA 2003 SRL15710693în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · Argeș

DC
DAMAR CUSTOM S.R.L.
CUI 54155683 · Sat Albota Com. Albota
AD
ATELIERUL DE CREAŢIE AMI S.R.L.
CUI 52526424 · Sat Robaia Com. Muşăteşti
LD
LEATHERPRO DESIGN S.R.L.
CUI 51550815 · Mun. Câmpulung
ET
EVA TAPIŢERII AUTO S.R.L.
CUI 50384196 · Orş. Mioveni
AT
ARTICOLE TRADIŢIONALE PITEŞTI S.R.L.
CUI 49075383 · Mun. Piteşti
OD
ONE DESIGN EVANC S.R.L.
CUI 44657038 · Sat Argeşelu Com. Mărăcineni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GIEFFEA INDUSTRY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →