identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

ESTET LASER MEDICAL CENTER SRL

CAEN 8610 — Activități de asistență spitalicească
CUI 15341707J2003004598409Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
191mii lei
▼ 35,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−45mii lei
▼ 261,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
23ani
din 2003
În anul 2025, ESTET LASER MEDICAL CENTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 190.843 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 35,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 44.776 lei. Datoriile totale au crescut cu 12,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (117.342 lei) depășesc activele totale (72.806 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-44.536 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-44.776 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15341707
Nr. Reg. Comerțului
J2003004598409 · EUID ROONRC.J2003004598409
Cod CAEN
8610 — Activități de asistență spitalicească
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-04-04 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. CĂLUSEI, NR.11
Cod poștal
22302
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
190.843 lei
▼ 35,7%
Profit net
-44.776 lei
▼ 261,1%
Datorii
117.342 lei
▲ 12,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 299.169 lei2024: 296.910 lei2025: 190.843 lei191 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 63.186 lei2024: 27.801 lei2025: -44.776 lei−45 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-23,5%
Creștere CA an/an
-35,7%
CA / salariat
190.843 lei
Datorii / active
161%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-0,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025190.843 lei-44.776 lei117.342 lei72.806 lei-44.536 lei1
2024296.910 lei27.801 lei104.092 lei132.133 lei28.041 lei1
2023299.169 lei63.186 lei46.785 lei110.211 lei63.426 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență spitalicească · Municipiul București

MS
MEDSOLUTIONS S.R.L.
CUI 51534240 · Sector 2 Mun. Bucureşti
OS
ORTOMF S.R.L.
CUI 49669092 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MA
MONZA-ARES S.R.L.
CUI 48907340 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SM
SERVICII MEDICALE DE URGENŢĂ DR. MĂNĂSTIREANU LOREDANA S.R.L.
CUI 47512902 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DB
DELBANI BEAUTY AESTHETICS S.R.L.
CUI 47448397 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TR
TAI RENTALS S.R.L.
CUI 45145400 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ESTET LASER MEDICAL CENTER SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →