identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

CASTEL DRIVE S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 15350667J40/4718/2003Plătitor TVA din 2008Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
97mii lei
▲ 1,5% vs. 2024
Profit net · 2025
26mii lei
▼ 22,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
23ani
din 2003
În anul 2025, CASTEL DRIVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 96.909 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,5%. Rezultatul net a fost un profit de 26.001 lei. Datoriile totale au scăzut cu 5,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (393.026 lei) depășesc activele totale (297.155 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-95.871 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15350667
Nr. Reg. Comerțului
J40/4718/2003 · EUID ROONRC.J40/4718/2003
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-04-08 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ROCADEI, NR.10-12 · 3 firme aici
Cod poștal
13756
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
96.909 lei
▲ 1,5%
Profit net
26.001 lei
▼ 22,2%
Datorii
393.026 lei
▼ 5,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 86.030 lei2024: 95.517 lei2025: 96.909 lei97 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 27.904 lei2024: 33.439 lei2025: 26.001 lei26 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
26,8%
Creștere CA an/an
+1,5%
CA / salariat
96.909 lei
Datorii / active
132%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+5,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202596.909 lei26.001 lei393.026 lei297.155 lei-95.871 lei1
202495.517 lei33.439 lei416.345 lei294.257 lei-121.873 lei1
202386.030 lei27.904 lei457.957 lei303.188 lei-154.769 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CC
C.C.C. MARIA CONSULTING SRL
CUI 16010566 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
EI
EURO INTERCONEX S.R.L.
CUI 10768007 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
D.C.P. CONSTRUCT SRL8672309radiată
EURO COSMETICS SRL14759850radiată
EURO INTERCONEX SRL10768007în funcțiune
ROMANIAN TOBACCO SYSTEM (R.T.S.) SA10464474radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Municipiul București

IG
IRIDEX GROUP DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 55258890 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NC
NOVENTRA CAPITAL S.R.L.
CUI 55165839 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DA
DR. ARDELEANU INVESTMENTS S.R.L.
CUI 55156890 · Sector 1 Mun. Bucureşti
S2
SNAGOV 25 S.R.L.
CUI 55106360 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SC
SANDYS COMPANY S.R.L.
CUI 55106190 · Sector 1 Mun. Bucureşti
A2
ALEXANDER 2025 S.R.L.
CUI 55106174 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CASTEL DRIVE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →