identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

FLORALIA ASCENSIA S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 1551067J13/2635/2018Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
993mii lei
▲ 5,8% vs. 2024
Profit net · 2025
174mii lei
▲ 1.148,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
33ani
din 1992
În anul 2025, FLORALIA ASCENSIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 993.313 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 5,8%. Rezultatul net a fost un profit de 174.366 lei. Datoriile totale au crescut cu 10,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
1551067
Nr. Reg. Comerțului
J13/2635/2018 · EUID ROONRC.J13/2635/2018
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1992-12-09 (33 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
993.313 lei
▲ 5,8%
Profit net
174.366 lei
▲ 1.148,4%
Datorii
3.804.076 lei
▲ 10,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 892.421 lei2024: 938.533 lei2025: 993.313 lei993 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 73.763 lei2024: -16.631 lei2025: 174.366 lei174 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
17,6%
Creștere CA an/an
+5,8%
CA / salariat
993.313 lei
Datorii / active
93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58,7%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+19,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025993.313 lei174.366 lei3.804.076 lei4.096.923 lei296.920 lei1
2024938.533 lei-16.631 lei3.437.571 lei3.555.610 lei122.554 lei1
2023892.421 lei73.763 lei3.589.048 lei3.728.234 lei139.186 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate · 6 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ADRIAMAX SRL14603966în dizolvare
CT BUS S.A.1883902în funcțiune
EURO EXPRES TRANSPORT SRL15682429în dizolvare
EURO STAR TRANS SRL15682437activitate suspendată
GARDENIA INVESTMENT SRL21439409radiată
JANTIXPARK S.R.L.44986758radiată
JOHNNY TRANS SRL15450518radiată
KAWAR KHAYAT SHIPPING COMPANY SRL1551075radiată
TERMOFICARE CONSTANTA S.R.L.43709449în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Constanța

KE
KARBO ESTATES S.R.L.
CUI 54964242 · Mun. Constanţa
MC
MAJLIS CORPORATE S.R.L.
CUI 54951242 · Mun. Constanţa
NP
NEOPLACE PROPERTIES MAMAIA S.R.L.
CUI 54912570 · Mun. Constanţa
FD
FMS DOMINIUM S.R.L.
CUI 54771454 · Mun. Constanţa
TS
TECHSTAY S.R.L.
CUI 54539706 · Mun. Constanţa
KS
KLYART S.R.L.
CUI 54533240 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FLORALIA ASCENSIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →