identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

PRECASA VISAGE SRL

CAEN 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
CUI 15524143J2003001095228Neplătitor TVAVerificat ANAF 02.11.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
27mii €
▲ 0,1% vs. 2024
Profit net · 2025
3.231€
▼ 25,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
23ani
din 2003
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

PRECASA VISAGE SRL (CUI 15524143, nr. J2003001095228) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Iași, județul Iași, înființată în 2003. Activitatea principală: activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 134 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, PRECASA VISAGE SRL a raportat o cifră de afaceri de 134.458 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,5%. Rezultatul net a fost un profit de 16.295 lei. Datoriile totale au scăzut cu 9,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15524143
Nr. Reg. Comerțului
J2003001095228 · EUID ROONRC.J2003001095228
Cod CAEN
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-06-19 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. STEJAR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
700333
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 11 firme.

100 mN12345678
  1. BRIO SERV COMPANY SRL · 19 m · CAEN 2562 · +4 firme la aceeași adresă
  2. STEDO SHOP SRL · 33 m · CAEN 3299 · +5 firme la aceeași adresă
  3. ELECTRONIC RGQ SRL · 44 m · CAEN 1392 · +2 firme la aceeași adresă
  4. UNITRADE LUBRICANTS SRL · 50 m · CAEN 4681 · +1 firme la aceeași adresă
  5. CARLA ANDRADA S.R.L. · 76 m · CAEN 4721 · +6 firme la aceeași adresă
  6. STIL M SRL · 82 m · CAEN 9531 · +4 firme la aceeași adresă
  7. GEACON DESIGN SRL · 85 m · CAEN 7487 · +4 firme la aceeași adresă
  8. GREEN BRAIN S.R.L. · 90 m · CAEN 4776 · +6 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202527 mii €▲ 0,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
6.66513 mii20 mii27 mii2023 · cifră de afaceri: 26.638 €2023 · profit net: 6.632 €20232024 · cifră de afaceri: 26.638 €2024 · profit net: 4.344 €20242025 · cifră de afaceri: 26.662 €27 mii2025 · profit net: 3.231 €2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
2.691 €▼ 10,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 8121 · 3.713 firme · mai sus decât 39% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Iași · mai sus decât 34% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
12,1% marjă · mai sus decât 38% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
12,1%
Creștere CA an/an
+0,1%
CA / salariat
26.662 €
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+0,7%/an
Grad de îndatorare
2%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202526.662+0,1%3.231−25,6%12,1%2.691162.512159.8211
202426.6384.344−34,5%16,3%3.015174.493171.4781
202326.6386.63224,9%3.516178.195174.6791
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități generale de curățenie a clădirilor · Iași

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre PRECASA VISAGE SRL

Este PRECASA VISAGE SRL o firmă activă?

Da. PRECASA VISAGE SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este PRECASA VISAGE SRL plătitoare de TVA?

Nu, PRECASA VISAGE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 02.11.2026).

Ce cifră de afaceri are PRECASA VISAGE SRL?

În 2025, PRECASA VISAGE SRL a avut o cifră de afaceri de 134.458 lei, în creștere cu 1,5% față de 2024, și un profit net de 16.295 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are PRECASA VISAGE SRL?

În 2025, PRECASA VISAGE SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este PRECASA VISAGE SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care PRECASA VISAGE SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 30.09.2026.

Are PRECASA VISAGE SRL datorii la ANAF?

PRECASA VISAGE SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul PRECASA VISAGE SRL?

Sediul social declarat al PRECASA VISAGE SRL este în JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. STEJAR.

Ce activitate are PRECASA VISAGE SRL?

Activitatea principală declarată a PRECASA VISAGE SRL este „Activități generale de curățenie a clădirilor” (cod CAEN 8121).

Când a fost înființată PRECASA VISAGE SRL?

PRECASA VISAGE SRL a fost înregistrată pe 19.06.2003, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2003001095228.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PRECASA VISAGE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala