identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

JIANCOM S.R.L.

CAEN 1032 — Fabricarea sucurilor de fructe și legume
CUI 15577997J38/549/2003Plătitor TVA din 2003Verificat ANAF 11.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
201mii lei
▼ 33,6% vs. 2024
Profit net · 2025
51mii lei
▼ 46,1% vs. 2024
Salariați
—
Contracte publice
14
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, JIANCOM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 201.088 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 33,6%. Rezultatul net a fost un profit de 50.607 lei. Datoriile totale au crescut cu 184,5% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15577997
Nr. Reg. Comerțului
J38/549/2003 · EUID ROONRC.J38/549/2003
Cod CAEN
1032 — Fabricarea sucurilor de fructe și legume
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-07-10 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Horezu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Sat Vaideeni Com. Vaideeni
Adresă
JUD. VÂLCEA, COM. VAIDEENI, COM.VAIDEENI, STR PRINCIPALA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
247725
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 14 firme.

100 m250 m500 mN12345678
  1. VECTRONIC ONE S.R.L. · 149 m · CAEN 4727
  2. C.I.V. EUROTRANS S.R.L. · 165 m · CAEN 4941
  3. D&D BAR S.R.L. · 288 m · CAEN 5630
  4. MATY-CATY S.R.L. · 361 m · CAEN 9610
  5. WOOL CARPETS S.R.L. · 478 m · CAEN 1393
  6. CIVILAND S.R.L. · 537 m · CAEN 7112
  7. DYME S.R.L. · 561 m · CAEN 4771
  8. JOHN GLOBAL GROUP S.R.L. · 580 m · CAEN 6622

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025201 mii lei▼ 33,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
76 mii151 mii227 mii303 mii2023 · cifră de afaceri: 257.120 lei2023 · profit net: 31.715 lei20232024 · cifră de afaceri: 302.892 lei2024 · profit net: 93.901 lei20242025 · cifră de afaceri: 201.088 lei201 mii2025 · profit net: 50.607 lei2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
78 mii lei▲ 184,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 1032 · 201 firme · mai sus decât 67% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Vâlcea · mai sus decât 49% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
25,2% marjă · mai sus decât 82% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
25,2%
Creștere CA an/an
-33,6%
Datorii / active
14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+0,8%/an
Grad de îndatorare
14%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2024, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025201.088−33,6%50.607−46,1%25,2%77.831572.810458.426—
2024302.892+17,8%93.901+196%31,0%27.361515.593407.8191
2023257.12031.71512,3%18.228456.419313.9181
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-11.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

14

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
522 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
13
Valoare totală
73.875 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CONSUMCOOP VAIDEENI SOCIETATE COOPERATIVĂ2552354în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 9 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 6 active, cifră de afaceri cumulată 1,81 mil lei, 16 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea sucurilor de fructe și legume · Vâlcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
JIANCOM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →