identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

HATZU FILM SRL

CAEN 9039 — Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
CUI 15604250J2023009952400Plătitor TVA din 2003Verificat ANAF 04.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
210mii lei
▲ 137,2% vs. 2024
Profit net · 2025
25mii lei
▲ 109,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
23ani
din 2003
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

HATZU FILM SRL (CUI 15604250, nr. J2023009952400) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2003. Activitatea principală: alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN 9039). Este plătitoare de TVA din 2003. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 210 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, HATZU FILM SRL a raportat o cifră de afaceri de 210.277 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 137,2%. Rezultatul net a fost un profit de 25.262 lei. Datoriile totale au scăzut cu 10,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15604250
Nr. Reg. Comerțului
J2023009952400 · EUID ROONRC.J2023009952400
Cod CAEN
9039 — Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-07-18 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE CODRII NEAMŢULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 19 firme.

100 mN12345678
  1. SITIO GLOBAL S.R.L. · 40 m · CAEN 4740 · +2 firme la aceeași adresă
  2. TEHNIC-COMPANY SRL · 49 m · CAEN 4332 · +1 firme la aceeași adresă
  3. TOP MYSERVICE TEAM SRL · 54 m · CAEN 9510 · +1 firme la aceeași adresă
  4. ENA TERMOGLASS S.R.L. · 66 m · CAEN 4334 · +2 firme la aceeași adresă
  5. TETRA DESIGN SRL · 104 m · CAEN 7020 · +8 firme la aceeași adresă
  6. TOTAL DISTRIBUTION FRUCT S.R.L. · 107 m · CAEN 4631 · +10 firme la aceeași adresă
  7. PROMPT FOOD S.R.L. · 111 m · CAEN 5611
  8. ALEXA NICOL SRL · 115 m · CAEN 6831 · +4 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025210 mii lei▲ 137,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
71 mii142 mii214 mii285 mii2023 · cifră de afaceri: 284.829 lei2023 · profit net: 95.292 lei20232024 · cifră de afaceri: 88.663 lei2024 · profit net: -254.989 lei20242025 · cifră de afaceri: 210.277 lei210 mii2025 · profit net: 25.262 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
95 mii lei▼ 10,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 9039 · 1.017 firme · mai sus decât 55% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 43% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
12,0% marjă · mai sus decât 45% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
12,0%
Creștere CA an/an
+137,2%
CA / salariat
210.277 lei
Datorii / active
58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+3,2%/an
Grad de îndatorare
58%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025210.277+137%25.26212,0%95.389164.99769.6081
202488.663−68,9%-254.989−368%-287,6%106.143150.48944.3461
2023284.82995.29233,5%33.410276.346244.4991
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre HATZU FILM SRL

Este HATZU FILM SRL o firmă activă?

Da. HATZU FILM SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este HATZU FILM SRL plătitoare de TVA?

Da, HATZU FILM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.08.2003 (verificare ANAF din 04.11.2026). Codul de TVA este RO15604250.

Ce cifră de afaceri are HATZU FILM SRL?

În 2025, HATZU FILM SRL a avut o cifră de afaceri de 210.277 lei, în creștere cu 137,2% față de 2024, și un profit net de 25.262 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are HATZU FILM SRL?

În 2025, HATZU FILM SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este HATZU FILM SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care HATZU FILM SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are HATZU FILM SRL datorii la ANAF?

HATZU FILM SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul HATZU FILM SRL?

Sediul social declarat al HATZU FILM SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE CODRII NEAMŢULUI.

Ce activitate are HATZU FILM SRL?

Activitatea principală declarată a HATZU FILM SRL este „Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică” (cod CAEN 9039).

Când a fost înființată HATZU FILM SRL?

HATZU FILM SRL a fost înregistrată pe 18.07.2003, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2023009952400.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HATZU FILM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala