identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

M&Z LETCO S.R.L.

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 15861785J11/742/2003Plătitor TVA din 2003Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
31mii lei
▼ 67,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−131mii lei
▼ 58,3% vs. 2024
Salariați
2
Vechime
22ani
din 2003
În anul 2025, M&Z LETCO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 31.352 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 67,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 131.241 lei. Datoriile totale au crescut cu 106,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (306.186 lei) depășesc activele totale (184.297 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-121.889 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-131.241 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15861785
Nr. Reg. Comerțului
J11/742/2003 · EUID ROONRC.J11/742/2003
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-10-31 (22 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
CARAŞ-SEVERIN
Localitate
Loc. Câlnic Mun. Reşiţa
Adresă
JUD. CARAŞ-SEVERIN, LOC. CÂLNIC MUN. REŞIŢA, STR. CÎLNICELULUI, NR.41 · 3 firme aici
Cod poștal
320001

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
31.352 lei
▼ 67,0%
Profit net
-131.241 lei
▼ 58,3%
Datorii
306.186 lei
▲ 106,7%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 312.555 lei2024: 95.119 lei2025: 31.352 lei31 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 134.417 lei2024: -82.924 lei2025: -131.241 lei−131 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-418,6%
Creștere CA an/an
-67,0%
CA / salariat
15.676 lei
Datorii / active
166%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+21,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202531.352 lei-131.241 lei306.186 lei184.297 lei-121.889 lei2
202495.119 lei-82.924 lei148.100 lei157.452 lei9.352 lei
2023312.555 lei134.417 lei64.486 lei156.762 lei92.276 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MC
MERCOP COM SRL
CUI 16305494 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
CC
COPACUL COM S.R.L.
CUI 11133223 · Activitate nedeclarată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ALFREDO MULTIKURIER INTERNATIONAL SRL36474226în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Caraș-Severin

DB
DACARA BICIOI S.R.L.
CUI 43989969 · Loc. Câlnic Mun. Reşiţa
PP
PMD PERLA PATRICIA Y PETRU SRL
CUI 38382595 · Loc. Câlnic Mun. Reşiţa
ST
SEREA TRANS S.R.L.
CUI 55063979 · Sat 23 August Com. Zăvoi
TS
TAE SPEDITION S.R.L.
CUI 54992510 · Sat Fârliug Com. Fârliug
SN
SOR NIC CARGO S.R.L.
CUI 54992463 · Sat Bucova Com. Băuţar
VE
VPO EXPRES LOGISTIC S.R.L.
CUI 54954834 · Sat Obreja Com. Obreja

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M&Z LETCO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →