identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

LOTUS.RO GROUP SERVICII SRL

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 15980522J40/16843/2003Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
1,19mil lei
▼ 63,0% vs. 2019
Profit net · 2020
815mii lei
▼ 72,3% vs. 2019
Salariați
2
— constant
Vechime
22ani
din 2003
În anul 2020, LOTUS.RO GROUP SERVICII SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.192.024 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 63,0%. Rezultatul net a fost un profit de 815.326 lei. Datoriile totale au scăzut cu 74,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15980522
Nr. Reg. Comerțului
J40/16843/2003 · EUID ROONRC.J40/16843/2003
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-12-10 (22 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. COVASNA, NR.39, BL.E18, SC.1, ET.2, AP.12 · 3 firme aici
Cod poștal
41676
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2020)
1.192.024 lei
▼ 63,0%
Profit net
815.326 lei
▼ 72,3%
Datorii
815.326 lei
▼ 74,2%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 2.423.152 lei2019: 3.220.089 lei2020: 1.192.024 lei1,19 mil20182020
Evoluția profitului net
2018: 2.307.835 lei2019: 2.948.665 lei2020: 815.326 lei815 mii20182020
Evoluția numărului de salariați
2018: 22019: 22020: 2220182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
68,4%
Creștere CA an/an
-63,0%
CA / salariat
596.012 lei
Datorii / active
100%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
104.529,0%
Creștere medie anuală (2017–2020)
-13,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20201.192.024 lei815.326 lei815.326 lei816.106 lei780 lei2
20193.220.089 lei2.948.665 lei3.164.864 lei3.165.644 lei780 lei2
20182.423.152 lei2.307.835 lei33.232 lei2.766.783 lei2.733.551 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2014–2017) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

FD
FINANCE DEVELOPMENT CONSULTING SRL
CUI 22223801 · Alte activități de design specializat
FG
FARMACOS GRUP SRL
CUI 17723614 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Municipiul București

CM
CLINICA MELYA MEDICAL S.R.L.
CUI 55156032 · Sector 4 Mun. Bucureşti
KD
KIDCARE DĂNILĂ S.R.L.
CUI 55144259 · Sector 4 Mun. Bucureşti
LM
LOCAL MED S.R.L.
CUI 54923072 · Sector 4 Mun. Bucureşti
MO
MEDCARE ONCOLOGY S.R.L.
CUI 54674710 · Sector 4 Mun. Bucureşti
ES
ENDORUN S.R.L.
CUI 54558651 · Sector 4 Mun. Bucureşti
YP
YUKITO PEDIATRIE S.R.L.
CUI 54469899 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LOTUS.RO GROUP SERVICII SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →