identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

FLAIR COMMUNICATIONS & MARKETING SOLUTIONS SRL

CAEN 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
CUI 16031933J22/1450/2005Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
254mii lei
▲ 31,3% vs. 2021
Profit net · 2022
147mii lei
▼ 5,5% vs. 2021
Salariați
1
— constant
Vechime
22ani
din 2004
În anul 2022, FLAIR COMMUNICATIONS & MARKETING SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 254.463 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 31,3%. Rezultatul net a fost un profit de 147.083 lei. Datoriile totale au crescut cu 124,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16031933
Nr. Reg. Comerțului
J22/1450/2005 · EUID ROONRC.J22/1450/2005
Cod CAEN
7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7020. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-01-07 (22 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA ROZELOR, NR.9, BL.Z3, SC.B, ET.1, AP.5
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2022)
254.463 lei
▲ 31,3%
Profit net
147.083 lei
▼ 5,5%
Datorii
170.576 lei
▲ 124,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 247.677 lei2021: 193.865 lei2022: 254.463 lei254 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 202.434 lei2021: 155.673 lei2022: 147.083 lei147 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 12021: 12022: 1120202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
57,8%
Creștere CA an/an
+31,3%
CA / salariat
254.463 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18,1%
Creștere medie anuală (2015–2022)
+2,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022254.463 lei147.083 lei170.576 lei982.153 lei811.817 lei1
2021193.865 lei155.673 lei75.852 lei939.366 lei863.754 lei1
2020247.677 lei202.434 lei32.374 lei740.215 lei708.081 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2014–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DTZ ECHINOX EAST SRL22778713radiată
EDUCATIE PRIVATA SRL37986623radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță pentru afaceri și management · Iași

V8
VISIONARIA 8 ENTERPRISE S.R.L.
CUI 51062008 · Mun. Iaşi
DS
DERCENTER S.R.L.
CUI 50898030 · Mun. Iaşi
EC
ED CONSULTANCY S.R.L.
CUI 50711964 · Mun. Iaşi
OS
OED S.R.L.
CUI 50518883 · Mun. Iaşi
NS
NEW STRATEGIC TECH ADVISORS S.R.L.
CUI 50430292 · Mun. Iaşi
PH
PICANTERIA HUB S.R.L.
CUI 49900951 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FLAIR COMMUNICATIONS & MARKETING SOLUTIONS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →