identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L.

CAEN 2563 — Fabricarea uneltelor
CUI 16107861J26/184/2004Plătitor TVA din 2019Verificat ANAF 26.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
935lei
▼ 36,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−8.749lei
▼ 1,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
22ani
din 2004
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. (CUI 16107861, nr. J26/184/2004) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Nazna, comuna Sâncraiu de Mureș, județul Mureș, înființată în 2004. Activitatea principală: fabricarea uneltelor (CAEN 2563). Este plătitoare de TVA din 2019. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 935 lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 26.10.2026.

În anul 2025, FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 935 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 36,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 8.749 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (411.538 lei) depășesc activele totale (23.978 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-387.537 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-8.749 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16107861
Nr. Reg. Comerțului
J26/184/2004 · EUID ROONRC.J26/184/2004
Cod CAEN
2563 — Fabricarea uneltelor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-02-05 (22 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, SAT NAZNA COM. SÂNCRAIU DE MUREŞ, STR. MUREŞULUI · 9 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
547526

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-26 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 32 firme.

100 m250 m500 mN123456
  1. VULCDAV MOBIL S.R.L. · 264 m · CAEN 9531 · +1 firme la aceeași adresă
  2. FORTUNA PLUS CONSTRUCT SRL · 311 m · CAEN 4120 · +3 firme la aceeași adresă
  3. TELORIS S.R.L. · 324 m · CAEN 5829 · +6 firme la aceeași adresă
  4. ORGANIC RECORDS S.R.L. · 332 m · CAEN 6210 · +4 firme la aceeași adresă
  5. CAURBO SRL · 503 m · CAEN 4941 · +9 firme la aceeași adresă
  6. DENNIS & MAGDALENA SPEDITIONS SRL · 526 m · CAEN 4941 · +9 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025935 lei▼ 36,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
4809601.4391.9192023 · cifră de afaceri: 1.919 lei2023 · profit net: -9.023 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.466 lei2024 · profit net: -8.617 lei20242025 · cifră de afaceri: 935 lei9352025 · profit net: -8.749 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
412 mii lei▲ 0,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 2563 · 89 firme · mai sus decât 1% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Mureș · mai sus decât 1% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-935,7% marjă · mai sus decât 1% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-935,7%
Creștere CA an/an
-36,2%
CA / salariat
935 lei
Datorii / active
1.716%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-31,0%/an
Grad de îndatorare
1.716%
Angajați, în timp
8 → 1 (2021–2025, -88%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025935−36,2%-8.749-935,7%411.53823.978-387.5371
20241.466−23,6%-8.617-587,8%411.04232.105-378.7871
20231.919-9.023-470,2%410.55339.831-370.1701
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-26.

Firme conectate

8

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Vezi toate firmele de la această adresă →

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FARMACIA TIAMED SRL27177773în funcțiune
GRUP SIMEX SRL14953210în funcțiune
NAR SIM MULTISERV SRL1281150radiată
SEVALIA MEDICA S.R.L.40327843în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 8 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 7 active, cifră de afaceri cumulată 25,01 mil lei, 83 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea uneltelor · Mureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L.

Este FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. o firmă activă?

Da. FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 26.10.2026).

Este FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 10.09.2019 (verificare ANAF din 26.10.2026). Codul de TVA este RO16107861.

Ce cifră de afaceri are FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L.?

În 2025, FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 935 lei, în scădere cu 36,2% față de 2024, și o pierdere netă de 8.749 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L.?

În 2025, FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 03.10.2026.

Are FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. datorii la ANAF?

FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L.?

Sediul social declarat al FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. este în JUD. MUREŞ, SAT NAZNA COM. SÂNCRAIU DE MUREŞ, STR. MUREŞULUI.

Ce activitate are FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L.?

Activitatea principală declarată a FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. este „Fabricarea uneltelor” (cod CAEN 2563).

Când a fost înființată FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L.?

FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. a fost înregistrată pe 05.02.2004, cu numărul de ordine în registrul comerțului J26/184/2004.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala