identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

OZEL STEEL PROFIL II COM SRL

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 16143899J2004000300294Plătitor TVA din 2004TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
891mii lei
▲ 63,6% vs. 2024
Profit net · 2025
306mii lei
▲ 53,7% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
22ani
din 2004
În anul 2025, OZEL STEEL PROFIL II COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 891.298 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 63,6%. Rezultatul net a fost un profit de 305.934 lei. Datoriile totale au crescut cu 66,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Adresă cu multe firme — 19 firme la aceeași adresă.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16143899
Nr. Reg. Comerțului
J2004000300294 · EUID ROONRC.J2004000300294
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-02-17 (22 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
891.298 lei
▲ 63,6%
Profit net
305.934 lei
▲ 53,7%
Datorii
662.560 lei
▲ 66,7%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.892.415 lei2024: 544.912 lei2025: 891.298 lei891 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 241.971 lei2024: 199.036 lei2025: 305.934 lei306 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
34,3%
Creștere CA an/an
+63,6%
CA / salariat
891.298 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-5,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025891.298 lei305.934 lei662.560 lei1.514.636 lei852.076 lei1
2024544.912 lei199.036 lei397.444 lei1.061.144 lei663.700 lei2
20231.892.415 lei241.971 lei693.581 lei1.158.245 lei464.664 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme conectate

18

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BS
BUBBLEPACK S.R.L.
CUI 40366117 · Activități de ambalare
BS
BOOBATRUBAPACK S.R.L.
CUI 40365952 · Activități de ambalare
R&
RARE & NOBLE PRECIOUS METALS RECYCLING S.R.L.
CUI 40356954 · Comerț cu ridicata nespecializat
RA
RARE AND NOBLE METAL TRADING S.R.L.
CUI 37316666 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
MS
MECCA STEEL WIRE SRL
CUI 30408096 · Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
VT
VARLAN TECHNOLOGY S.R.L.
CUI 27120238 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Prahova

UP
URSY PAN S.R.L.
CUI 55075639 · Mun. Ploieşti
NS
NORVEXIS S.R.L.
CUI 54716247 · Sat Poiana Câmpina Com. Poiana Câmpina
JB
JARDIN BLOOM S.R.L.
CUI 54711673 · Mun. Ploieşti
AP
ATBRIX PRO S.R.L.
CUI 54708112 · Mun. Ploieşti
ŞC
ŞTEFANIA CLEVER GSM S.R.L.
CUI 54450594 · Mun. Ploieşti
RE
RAPID EGE FRESH S.R.L.
CUI 53953776 · Mun. Ploieşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
OZEL STEEL PROFIL II COM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →