identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

INA FARM SRL

CAEN 4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
CUI 16372744J2004000172213Plătitor TVA din 2004RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,08mil lei
▲ 8,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−33mii lei
▲ 46,6% vs. 2024
Salariați
8
— constant
Vechime
22ani
din 2004
În anul 2025, INA FARM SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.083.098 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 8,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 32.716 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (967.329 lei) depășesc activele totale (873.839 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-93.490 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-32.716 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16372744
Nr. Reg. Comerțului
J2004000172213 · EUID ROONRC.J2004000172213
Cod CAEN
4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-04-28 (22 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IALOMIŢA
Localitate
Sat Cocora Com. Cocora
Adresă
JUD. IALOMIŢA, SAT COCORA COM. COCORA, STR. PRINCIPALĂ, NR.98, ET.P
Cod poștal
927085

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.083.098 lei
▲ 8,4%
Profit net
-32.716 lei
▲ 46,6%
Datorii
967.329 lei
▲ 17,0%
Salariați
8
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.433.419 lei2024: 2.843.980 lei2025: 3.083.098 lei3,08 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -88.410 lei2024: -61.228 lei2025: -32.716 lei−33 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 82025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-1,1%
Creștere CA an/an
+8,4%
CA / salariat
385.387 lei
Datorii / active
111%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+12,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025690.581 $-7.328 $216.671 $195.731 $-20.941 $8
2024618.593 $-13.318 $179.801 $166.582 $-13.219 $8
2023531.802 $-19.321 $190.880 $190.980 $99 $8
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TOP MUNTENIA FARM S.R.L.42447587în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · Ialomița

NC
NOVA CORE C.I.D. S.R.L.
CUI 54691509 · Mun. Urziceni
AS
ALVANATUR S.R.L.
CUI 54286441 · Mun. Urziceni
FF
FARMAVET FARM S.R.L.
CUI 48365680 · Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu
FA
FARMACIA ANCA-MED S.R.L.
CUI 45629079 · Mun. Feteşti
TM
TOP MUNTENIA FARM S.R.L.
CUI 42447587 · Sat Gheorghe Lazăr Com. Gheorghe Lazăr
AF
ALINA FARM MED S.R.L.
CUI 41451776 · Mun. Slobozia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INA FARM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →