identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

LIDUX SRL

CAEN 6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CUI 16732835J2004001492264Neplătitor TVAVerificat ANAF 10.10.2026ActivăMembru CECCAR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
385mii lei
▲ 62,7% vs. 2024
Profit net · 2025
71mii lei
▲ 29,8% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
22ani
din 2004
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, LIDUX SRL a raportat o cifră de afaceri de 385.478 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 62,7%. Rezultatul net a fost un profit de 71.207 lei. Datoriile totale au crescut cu 122,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16732835
Nr. Reg. Comerțului
J2004001492264 · EUID ROONRC.J2004001492264
Cod CAEN
6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-09-03 (22 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. LIVEZENI · 4 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
792 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 12 firme.

100 mN12345
  1. CARLA ENERGY SRL · 42 m · CAEN 4711 · +9 firme la aceeași adresă
  2. NUCERA CAR RENT SRL · 45 m · CAEN 7711 · +4 firme la aceeași adresă
  3. NICSOFT SERV SRL · 57 m · CAEN 6290 · +8 firme la aceeași adresă
  4. CONNECT TO LOKA S.R.L. · 76 m · CAEN 5829 · +6 firme la aceeași adresă
  5. IMPULS COM SRL · 95 m · CAEN 5610 · +8 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025385 mii lei▲ 62,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
96 mii193 mii289 mii385 mii2023 · cifră de afaceri: 117.313 lei2023 · profit net: 43.608 lei20232024 · cifră de afaceri: 236.994 lei2024 · profit net: 54.870 lei20242025 · cifră de afaceri: 385.478 lei385 mii2025 · profit net: 71.207 lei2025
Salariați
1▼ 50,0%
20232025
Datorii totale
88 mii lei▲ 122,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 6920 · 12.386 firme · mai sus decât 78% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Mureș · mai sus decât 63% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
18,5% marjă · mai sus decât 27% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
18,5%
Creștere CA an/an
+62,7%
CA / salariat
385.478 lei
Datorii / active
38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50,3%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+235,7%/an
Grad de îndatorare
38%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025385.478+62,7%71.207+29,8%18,5%88.449230.001141.5771
2024236.994+102%54.870+25,8%23,2%39.692140.038100.3712
2023117.31343.60837,2%24.69270.18245.5001
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-10.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Societate de expertiză contabilă (CECCAR)
filiala Mures; autorizată 2022; viză 2026-02-27
16874valabil—Corpul Experților Contabili și Contabililor Autorizați (CECCAR)
lista din 04.10.2026

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DIGIT CONTA S.R.L.52445621în funcțiune
LEXPLAN S.R.L.49790506în funcțiune
MINA ENERGY S.R.L.47799428în funcțiune
PANEURO CONT SRL15592610radiată
SOLID CONT EXPERT SRL35580245în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 6 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 5 active, cifră de afaceri cumulată 741 mii lei, 7 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · Mureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LIDUX SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →