identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

PREGNAGIN SRL

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 16736772J35/2526/2004Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152018 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2018
153mii lei
▼ 9,2% vs. 2017
Profit net · 2018
−47mii lei
▼ 179,7% vs. 2017
Salariați
1
Vechime
21ani
din 2004
În anul 2018, PREGNAGIN SRL a raportat o cifră de afaceri de 153.254 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 9,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 46.810 lei. Datoriile totale au crescut cu 5,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (833.975 lei) depășesc activele totale (389.361 lei) în 2018.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-444.614 lei) în bilanțul depus pe 2018.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2018 (-46.810 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16736772
Nr. Reg. Comerțului
J35/2526/2004 · EUID ROONRC.J35/2526/2004
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-09-06 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU, NR.104, SC.B, AP.2 · 2 firme aici
Cod poștal
300744

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2018)
153.254 lei
▼ 9,2%
Profit net
-46.810 lei
▼ 179,7%
Datorii
833.975 lei
▲ 5,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2016: 162.215 lei2017: 168.724 lei2018: 153.254 lei153 mii20162018
Evoluția profitului net
2016: -10.347 lei2017: -16.737 lei2018: -46.810 lei−47 mii20162018

Indicatori derivați (2018)

Marjă netă
-30,5%
Creștere CA an/an
-9,2%
CA / salariat
153.254 lei
Datorii / active
214%
Creștere medie anuală (2015–2018)
+2,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2018153.254 lei-46.810 lei833.975 lei389.361 lei-444.614 lei1
2017168.724 lei-16.737 lei789.116 lei402.913 lei-386.380 lei
2016162.215 lei-10.347 lei777.175 lei344.261 lei-433.091 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2014–2015) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2016–2018). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SA
SANGESTA SRL
CUI 27728112 · Activități de asistență medicală specializată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
SANGESTA SRL27728112radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Timiș

MC
MARAMED CLINIC S.R.L.
CUI 55510198 · Mun. Timişoara
DO
DR. OLARU CLARIS VISION S.R.L.
CUI 55253574 · Mun. Timişoara
NC
NURIVÉ CLINIQUE S.R.L.
CUI 55219955 · Mun. Timişoara
VS
VASILIE S.R.L.
CUI 55071190 · Mun. Timişoara
FC
FEMINA CARE CLINIQUE S.R.L.
CUI 54906101 · Mun. Timişoara
EG
ESSA GYN S.R.L.
CUI 54579360 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PREGNAGIN SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →