identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

FRAME FILM SRL

CAEN 5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
CUI 16758320J2004014679401Plătitor TVA din 2004RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
65,57mil lei
▼ 20,8% vs. 2024
Profit net · 2025
13,82mil lei
▲ 23,8% vs. 2024
Salariați
10
— constant
Vechime
21ani
din 2004
În anul 2025, FRAME FILM SRL a raportat o cifră de afaceri de 65.572.619 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 20,8%. Rezultatul net a fost un profit de 13.821.658 lei. Datoriile totale au scăzut cu 83,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16758320
Nr. Reg. Comerțului
J2004014679401 · EUID ROONRC.J2004014679401
Cod CAEN
5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-09-14 (21 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR AGRICULTORI, NR.93, AP.2
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
65.572.619 lei
▼ 20,8%
Profit net
13.821.658 lei
▲ 23,8%
Datorii
20.189.349 lei
▼ 83,2%
Salariați
10
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 44.261.093 lei2024: 82.769.807 lei2025: 65.572.619 lei65,57 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 5.878.379 lei2024: 11.160.381 lei2025: 13.821.658 lei13,82 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 102025: 101020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
21,1%
Creștere CA an/an
-20,8%
CA / salariat
6.557.262 lei
Datorii / active
30%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30,1%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+12,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202513.002.443 €2.740.707 €4.003.361 €13.128.012 €9.110.579 €10
202416.638.485 €2.243.473 €24.118.593 €31.278.976 €7.133.331 €10
20238.948.143 €1.188.416 €38.681.481 €44.034.264 €5.332.618 €7
🔒 Încă 7 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BULL PRODUCT SRL13503497radiată
PUBLIONE MEDIA SRL18721751radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · Municipiul București

ML
MZ LAUGH S.R.L.
CUI 55259020 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VS
VIVIDPULSEPRODUCTION S.R.L.
CUI 54682144 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BS
BAZART S.R.L.
CUI 54542728 · Sector 2 Mun. Bucureşti
IP
IRIS PRODUCTION S.R.L.
CUI 54343237 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LP
LUKVISION PRODUCTION S.R.L.
CUI 54337057 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EC
EMARAU COACHING GROUP S.R.L.
CUI 54317394 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FRAME FILM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →