identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

CLUB ZERYLLOS S.R.L.

CAEN 5610 — Restaurante
CUI 16955101J16/2122/2004Plătitor TVA din 2008Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
751mii lei
▼ 35,5% vs. 2024
Profit net · 2025
1.129lei
▼ 99,3% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
21ani
din 2004
În anul 2025, CLUB ZERYLLOS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 751.492 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 35,5%. Rezultatul net a fost un profit de 1.129 lei. Datoriile totale au crescut cu 3,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16955101
Nr. Reg. Comerțului
J16/2122/2004 · EUID ROONRC.J16/2122/2004
Cod CAEN
5610 — Restaurante
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 5611, 5612. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-11-18 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Băileşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DOLJ
Localitate
Mun. Băileşti
Adresă
JUD. DOLJ, MUN. BĂILEŞTI, STR. VICTORIEI, NR.49 · 4 firme aici
Cod poștal
205100

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
751.492 lei
▼ 35,5%
Profit net
1.129 lei
▼ 99,3%
Datorii
139.647 lei
▲ 3,7%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.025.281 lei2024: 1.165.718 lei2025: 751.492 lei751 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 170.357 lei2024: 158.133 lei2025: 1.129 lei1.12920232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,2%
Creștere CA an/an
-35,5%
CA / salariat
375.746 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+4,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025751.492 lei1.129 lei139.647 lei1.290.220 lei901.840 lei2
20241.165.718 lei158.133 lei134.671 lei1.434.234 lei1.031.187 lei3
20231.025.281 lei170.357 lei451.025 lei1.934.968 lei1.199.143 lei4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

FE
FEROCET SRL
CUI 25636756 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
RK
R.K. COLEMAN S.R.L.
CUI 17997318 · Fabricarea pâinii; fabricarea produselor proaspete de patiserie
AS
AGROMEC S.A. BAILESTI
CUI 2333249 · Activitate nedeclarată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CLUB LEGABRIS SRL15348012în funcțiune
LEGABRIS PREST SRL5864016în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Dolj

L&
LIXE & FANE S.R.L.
CUI 49853000 · Mun. Băileşti
NS
NOR SPECIALTY COFFEE S.R.L.
CUI 49070653 · Mun. Băileşti
IS
IRIEL S.R.L.
CUI 48368679 · Mun. Băileşti
OD
OANA DIM X-TRADE S.R.L.
CUI 47777101 · Mun. Băileşti
CO
CĂRUȚA OLTENEASCĂ SRL
CUI 38200456 · Mun. Băileşti
CS
CLUB SMOKEY S.R.L.
CUI 35569956 · Mun. Băileşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CLUB ZERYLLOS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →