identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

ULTRA GAS AUTO SRL

CAEN 4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 16961880J2004000847391Plătitor TVA din 2004Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
12,61mil lei
▲ 12,8% vs. 2024
Profit net · 2025
547mii lei
▲ 0,1% vs. 2024
Salariați
5
▲ 25,0% vs. 2024
Contracte publice
5
SEAP · activ 2021
În anul 2025, ULTRA GAS AUTO SRL a raportat o cifră de afaceri de 12.606.767 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,8%. Rezultatul net a fost un profit de 546.808 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16961880
Nr. Reg. Comerțului
J2004000847391 · EUID ROONRC.J2004000847391
Cod CAEN
4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-11-19 (21 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
12.606.767 lei
▲ 12,8%
Profit net
546.808 lei
▲ 0,1%
Datorii
1.979.809 lei
▼ 7,5%
Salariați
5
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 8.014.570 lei2024: 11.174.126 lei2025: 12.606.767 lei12,61 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 459.496 lei2024: 546.454 lei2025: 546.808 lei547 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,3%
Creștere CA an/an
+12,8%
CA / salariat
2.521.353 lei
Datorii / active
36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+22,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202512.606.767 lei546.808 lei1.979.809 lei5.464.112 lei3.478.803 lei5
202411.174.126 lei546.454 lei2.140.195 lei5.093.256 lei2.932.061 lei4
20238.014.570 lei459.496 lei1.881.087 lei4.266.693 lei2.385.606 lei4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Contracte publice (SEAP)

5

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
5
Valoare totală
208 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
GRAND LINES AUTOMOTIVE S.R.L.47167162în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Vrancea

NV
NECTA VENDING S.R.L.
CUI 39489264 · Sat Urecheşti Com. Urecheşti
DB
DAMIDAVY BEAUTY S.R.L.
CUI 39427849 · Sat Urecheşti Com. Urecheşti
BS
BESTCARS7 S.R.L.
CUI 55451245 · Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca
DG
DR G AUTOPARK 93 S.R.L.
CUI 55440912 · Mun. Focşani
AS
AUTOSIMA SELECT S.R.L.
CUI 55147530 · Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca
AA
AYA AUTO RULATE S.R.L.
CUI 54187154 · Sat Mirceştii Noi Com. Vânători

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ULTRA GAS AUTO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →