identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

ANDU - IOANA SRL

CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CUI 16971565J2004001204333Neplătitor TVAVerificat ANAF 12.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
101mii lei
▼ 10,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−65mii lei
▲ 4,0% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
21ani
din 2004
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, ANDU - IOANA SRL a raportat o cifră de afaceri de 100.569 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 10,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 64.505 lei. Datoriile totale au scăzut cu 35,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (337.727 lei) depășesc activele totale (8.692 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-267.458 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-64.505 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16971565
Nr. Reg. Comerțului
J2004001204333 · EUID ROONRC.J2004001204333
Cod CAEN
4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-11-23 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. NICOLAE COSTIN · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. DANS MARKET SRL · 21 m · CAEN 4712
  2. SONIC NETWORK S.R.L. · 36 m · CAEN 6420 · +3 firme la aceeași adresă
  3. ALVIANCA SRL · 40 m · CAEN 4711
  4. PATI-COM S.R.L. · 49 m · CAEN 4711
  5. SIMAC COM SRL · 55 m · CAEN 4771 · +3 firme la aceeași adresă
  6. TUROTEX COM SRL · 70 m · CAEN 4941 · +1 firme la aceeași adresă
  7. ANDREI JUNIOR SRL · 72 m · CAEN 5611
  8. LUMEN MEDIA SRL · 80 m · CAEN 5811 · +9 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025101 mii lei▼ 10,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
38 mii75 mii113 mii150 mii2023 · cifră de afaceri: 150.261 lei2023 · profit net: -180.868 lei20232024 · cifră de afaceri: 112.354 lei2024 · profit net: -67.212 lei20242025 · cifră de afaceri: 100.569 lei101 mii2025 · profit net: -64.505 lei2025
Salariați
2▼ 33,3%
20232025
Datorii totale
338 mii lei▼ 35,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4933 · 13.082 firme · mai sus decât 70% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Suceava · mai sus decât 27% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-64,1% marjă · mai sus decât 13% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-64,1%
Creștere CA an/an
-10,5%
CA / salariat
50.285 lei
Datorii / active
3.885%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-6,2%/an
Grad de îndatorare
3.885%
Angajați, în timp
2 → 2 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025100.569−10,5%-64.505-64,1%337.7278.692-267.4582
2024112.354−25,2%-67.212-59,8%524.11060.888-391.3033
2023150.261-180.868-120,4%468.16443.944-324.0916
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Furnizor de rețele/servicii de comunicații electronice (ANCOM)
drept din 2006-09-01; radiat la 2015-10-22
—radiat—ANCOM
lista din 04.10.2026

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
EURO M&A SRL18392497în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 112 mii lei, 4 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-05Cod CAEN49324933
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ANDU - IOANA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →