identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

STEEL & CO INVEST SRL

CAEN 7732 — Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
CUI 16982645J40/19497/2004Plătitor TVA din 2004TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
146mii lei
▲ 55,0% vs. 2024
Profit net · 2025
48mii lei
▲ 232,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
21ani
din 2004
În anul 2025, STEEL & CO INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 146.385 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 55,0%. Rezultatul net a fost un profit de 47.784 lei. Datoriile totale au crescut cu 4,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (446.104 lei) depășesc activele totale (77.738 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-368.342 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16982645
Nr. Reg. Comerțului
J40/19497/2004 · EUID ROONRC.J40/19497/2004
Cod CAEN
7732 — Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-11-26 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Otopeni
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. POLONĂ, NR.18B · 2 firme aici
Cod poștal
70000

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
146.385 lei
▲ 55,0%
Profit net
47.784 lei
▲ 232,4%
Datorii
446.104 lei
▲ 4,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 30.711 lei2024: 94.434 lei2025: 146.385 lei146 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.271 lei2024: -36.079 lei2025: 47.784 lei48 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
32,6%
Creștere CA an/an
+55,0%
CA / salariat
146.385 lei
Datorii / active
574%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+1,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025146.385 lei47.784 lei446.104 lei77.738 lei-368.342 lei1
202494.434 lei-36.079 lei428.084 lei11.385 lei-416.126 lei1
202330.711 lei3.271 lei445.359 lei65.288 lei-380.048 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TE
TAST-EMY SERVICES S.R.L.
CUI 46261187 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALF NIC SRL15382367radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · Ilfov

MM
MAVECA MANAGEMENT SRL
CUI 33709379 · Orş. Otopeni
TS
TOOLFORCERO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 55371499 · Sat Roşu Com. Chiajna
KI
KMD IZACAT S.R.L.
CUI 54895045 · Sat Alunişu Orş. Măgurele
TW
TERRA WORK S.R.L.
CUI 54883431 · Sat Glina Com. Glina
SAE ÎNCHIRIERI UTILAJE S.R.L.
CUI 54285047 · Sat Tunari Com. Tunari
RS
RENEQUIP S.R.L.
CUI 54276561 · Orş. Pantelimon

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STEEL & CO INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →