identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

FELIMIR SRL

CAEN 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CUI 16985064J2004000872399Plătitor TVA din 2009Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,12mil lei
▼ 0,1% vs. 2024
Profit net · 2025
104mii lei
▼ 59,0% vs. 2024
Salariați
12
▼ 7,7% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2021
În anul 2025, FELIMIR SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.118.311 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,1%. Rezultatul net a fost un profit de 104.184 lei. Datoriile totale au scăzut cu 1,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16985064
Nr. Reg. Comerțului
J2004000872399 · EUID ROONRC.J2004000872399
Cod CAEN
5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-11-26 (21 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Găgeşti Com. Boloteşti
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT GĂGEŞTI COM. BOLOTEŞTI
Cod poștal
627036

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.118.311 lei
▼ 0,1%
Profit net
104.184 lei
▼ 59,0%
Datorii
1.529.143 lei
▼ 1,0%
Salariați
12
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.021.590 lei2024: 3.122.339 lei2025: 3.118.311 lei3,12 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 630.643 lei2024: 253.965 lei2025: 104.184 lei104 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 122024: 132025: 121220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,3%
Creștere CA an/an
-0,1%
CA / salariat
259.859 lei
Datorii / active
40%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,5%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+12,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025698.468 $23.336 $342.512 $864.754 $513.847 $12
2024679.138 $55.240 $335.969 $858.868 $482.219 $13
2023660.341 $137.821 $297.039 $936.098 $569.677 $12
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
2.476 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
FILS ENERGY S.R.L.49856724în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · Vrancea

CM
CASA MASA BĂRA S.R.L.
CUI 54490238 · Sat Paltin Com. Paltin
CL
COLIBA LEMNARULUI S.R.L.
CUI 54267830 · Sat Rotileştii Mici Com. Câmpuri
SC
STÂNCA CĂRBUNARU S.R.L.
CUI 54072057 · Mun. Focşani
ZS
ZENDO STAY S.R.L.
CUI 53217656 · Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca
DM
DOMUS MAT RELAX S.R.L.
CUI 53059963 · Sat Câmpuri Com. Câmpuri
AS
AVENTRIA S.R.L.
CUI 52914817 · Sat Andreiaşu de Sus Com. Andreiaşu de Jos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FELIMIR SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →