identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

NISSOR S.R.L.

CAEN 6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CUI 17011500J19/331/2020Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
364mii lei
▲ 58,1% vs. 2021
Profit net · 2022
113mii lei
▲ 145,1% vs. 2021
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2021
Vechime
21ani
din 2004
În anul 2022, NISSOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 363.564 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 58,1%. Rezultatul net a fost un profit de 112.814 lei. Datoriile totale au crescut cu 86,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17011500
Nr. Reg. Comerțului
J19/331/2020 · EUID ROONRC.J19/331/2020
Cod CAEN
6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-12-07 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HARGHITA
Localitate
Sat Lutiţa Com. Mugeni
Adresă
JUD. HARGHITA, SAT LUTIŢA COM. MUGENI, LUTIŢA, NR.207
Cod poștal
537212
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2022)
363.564 lei
▲ 58,1%
Profit net
112.814 lei
▲ 145,1%
Datorii
17.531 lei
▲ 86,6%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 162.937 lei2021: 229.955 lei2022: 363.564 lei364 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 23.611 lei2021: 46.030 lei2022: 112.814 lei113 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 22021: 12022: 2220202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
31,0%
Creștere CA an/an
+58,1%
CA / salariat
181.782 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
454,4%
Creștere medie anuală (2019–2022)
+44,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022363.564 lei112.814 lei17.531 lei39.406 lei24.825 lei2
2021229.955 lei46.030 lei9.394 lei74.258 lei68.064 lei1
2020162.937 lei23.611 lei4.425 lei46.459 lei45.034 lei2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
ÉPÍTŐANYAG S.R.L.40603418în funcțiune
SARKI KÖNYVELŐ S.R.L.47431492în funcțiune
SK CONTA S.R.L.48874854în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · Harghita

SC
SK CONTA S.R.L.
CUI 48874854 · Sat Lutiţa Com. Mugeni
EC
EBILL CONSULTING S.R.L.
CUI 54763680 · Sat Valea Gârbea Com. Lunca de Sus
MP
MICROCONTA PRO S.R.L.
CUI 54748222 · Mun. Odorheiu Secuiesc
AO
AKONTA OFFICE S.R.L.
CUI 52417303 · Sat Gârciu Com. Racu
ZC
ZSODA CONT S.R.L.
CUI 51881312 · Mun. Odorheiu Secuiesc
AT
AXIOMA TEAM S.R.L.
CUI 51664070 · Mun. Odorheiu Secuiesc

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NISSOR S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →