identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

KARPATIKA INVEST SRL

CAEN 5610 — Restaurante
CUI 17034946J34/256/2009Plătitor TVA din 2004RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,26mil lei
▲ 4,9% vs. 2024
Profit net · 2025
525mii lei
▲ 65,2% vs. 2024
Salariați
32
▼ 3,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
În anul 2025, KARPATIKA INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.264.250 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,9%. Rezultatul net a fost un profit de 524.965 lei. Datoriile totale au scăzut cu 36,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 32.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17034946
Nr. Reg. Comerțului
J34/256/2009 · EUID ROONRC.J34/256/2009
Cod CAEN
5610 — Restaurante
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 5611, 5612. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-12-14 (21 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TELEORMAN
Localitate
Sat Măldăeni Com. Măldăeni
Adresă
JUD. TELEORMAN, SAT MĂLDĂENI COM. MĂLDĂENI, STR. TÎMPLARU, NR.25
Cod poștal
147195
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.264.250 lei
▲ 4,9%
Profit net
524.965 lei
▲ 65,2%
Datorii
451.569 lei
▼ 36,1%
Salariați
32
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.748.085 lei2024: 5.019.822 lei2025: 5.264.250 lei5,26 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -346.761 lei2024: 317.735 lei2025: 524.965 lei525 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 282024: 332025: 323220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,0%
Creștere CA an/an
+4,9%
CA / salariat
164.508 lei
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61,4%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+2,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.264.250 lei524.965 lei451.569 lei1.306.011 lei854.442 lei32
20245.019.822 lei317.735 lei706.390 lei1.029.184 lei329.477 lei33
20233.748.085 lei-346.761 lei1.448.928 lei1.460.670 lei11.742 lei28
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
2.149 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
AXE LOGISTICS SRL19315786în funcțiune
PETROIMI GAS SRL24710218activitate suspendată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Teleorman

CS
CAPIMAR S.R.L.
CUI 50754256 · Orş. Videle
LC
LEZIZ CUISINE S.R.L.
CUI 50720172 · Sat Valea Părului Com. Mârzăneşti
LD
LA DOROBANŢII S.R.L.
CUI 50676719 · Sat Sârbeni Com. Sârbeni
MS
MĂDĂLINAS SWAORMA KINGDOM S.R.L.
CUI 50191314 · Mun. Alexandria
SF
STREET FLAVOUR S.R.L.
CUI 49823069 · Mun. Roşiori de Vede
DN
DELICII NICULA S.R.L.
CUI 49581615 · Sat Orbeasca de Sus Com. Orbeasca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
KARPATIKA INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →