identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

SANOSFARM SRL

CAEN 4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
CUI 17201050J2005000117392Plătitor TVA din 2005Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,62mil lei
▼ 0,5% vs. 2024
Profit net · 2025
210mii lei
▼ 34,2% vs. 2024
Salariați
14
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
În anul 2025, SANOSFARM SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.616.887 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,5%. Rezultatul net a fost un profit de 210.370 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 14.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17201050
Nr. Reg. Comerțului
J2005000117392 · EUID ROONRC.J2005000117392
Cod CAEN
4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-02-04 (21 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Vidra Com. Vidra
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT VIDRA COM. VIDRA,
Cod poștal
627415

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.616.887 lei
▼ 0,5%
Profit net
210.370 lei
▼ 34,2%
Datorii
2.259.540 lei
▼ 2,6%
Salariați
14
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.109.931 lei2024: 6.651.776 lei2025: 6.616.887 lei6,62 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 364.716 lei2024: 319.915 lei2025: 210.370 lei210 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 142024: 142025: 141420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,2%
Creștere CA an/an
-0,5%
CA / salariat
472.635 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+11,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.482.112 $47.121 $506.113 $608.986 $102.873 $14
20241.446.825 $69.585 $504.406 $645.549 $141.143 $14
20231.335.271 $79.705 $359.924 $552.020 $192.096 $14
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
5.582 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AUTOTAV GO&JO SERVICE SRL32059251în funcțiune
ZIPPER SRL24211285radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · Vrancea

AP
ANRO PHARMA S.R.L.
CUI 54823367 · Sat Ciorăşti Com. Ciorăşti
AR
ANGEL RAVIS S.R.L.
CUI 52366439 · Sat Unirea Orş. Odobeşti
FF
FARMALIFE FAMILY S.R.L.
CUI 50421006 · Sat Colacu Com. Valea Sării
NS
NICHOLASFARM S.R.L.
CUI 50114320 · Sat Homocea Com. Homocea
PN
PRODAN NEW LIFE PHARM S.R.L.
CUI 50094249 · Mun. Focşani
AV
ATRICIS VET S.R.L.
CUI 46794180 · Mun. Focşani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SANOSFARM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →