identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

INAMED STYLE SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 17332950J2005000554296Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
9,86mil lei
▲ 49,8% vs. 2024
Profit net · 2025
548mii lei
▼ 12,9% vs. 2024
Salariați
18
▼ 10,0% vs. 2024
Vechime
21ani
din 2005
În anul 2025, INAMED STYLE SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.859.078 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 49,8%. Rezultatul net a fost un profit de 547.924 lei. Datoriile totale au scăzut cu 21,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 18.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17332950
Nr. Reg. Comerțului
J2005000554296 · EUID ROONRC.J2005000554296
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-03-09 (21 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Ploieşti
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MIHAI EMINESCU, NR.5, ET.PARTER, AP.2
Cod poștal
100336

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
9.859.078 lei
▲ 49,8%
Profit net
547.924 lei
▼ 12,9%
Datorii
2.568.421 lei
▼ 21,3%
Salariați
18
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.940.234 lei2024: 6.580.773 lei2025: 9.859.078 lei9,86 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.054.785 lei2024: 628.745 lei2025: 547.924 lei548 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 162024: 202025: 181820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,6%
Creștere CA an/an
+49,8%
CA / salariat
547.727 lei
Datorii / active
67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43,6%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+42,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20259.859.078 lei547.924 lei2.568.421 lei3.817.489 lei1.256.209 lei18
20246.580.773 lei628.745 lei3.264.610 lei4.674.526 lei1.416.884 lei20
20236.940.234 lei1.054.785 lei2.202.503 lei3.635.661 lei1.438.358 lei16
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EMALT CHEMICALS S.R.L.47198886în funcțiune
EMALT SRL10504536radiată
JOLLY-TEOHAR SNC4484892radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Prahova

VC
VAL CONSTRUCT PRO S.R.L.
CUI 55515160 · Mun. Ploieşti
FG
FORTIS GLOBAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55504854 · Mun. Ploieşti
MC
MIRUPAINT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55503603 · Mun. Ploieşti
CM
CONSTRUCŢII MODULARE RAPIDE S.R.L.
CUI 55377343 · Mun. Ploieşti
RD
RECOROM DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 55203215 · Mun. Ploieşti
AM
AKRONYSS MEMET S.R.L.
CUI 55150650 · Mun. Ploieşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INAMED STYLE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →