identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

MARVI RAI S.R.L.

CAEN 2370 — Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
CUI 17384356J13/883/2005Neplătitor TVAVerificat ANAF 30.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
302mii lei
▲ 19,0% vs. 2024
Profit net · 2025
88mii lei
▲ 228,1% vs. 2024
Salariați
1
▼ 75,0% vs. 2024
Vechime
21ani
din 2005
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MARVI RAI S.R.L. (CUI 17384356, nr. J13/883/2005) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cobadin, județul Constanța, înființată în 2005. Activitatea principală: tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN 2370). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 302 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, MARVI RAI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 302.300 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 19,0%. Rezultatul net a fost un profit de 87.715 lei. Datoriile totale au scăzut cu 46,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (378.921 lei) depășesc activele totale (299.256 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-79.665 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17384356
Nr. Reg. Comerțului
J13/883/2005 · EUID ROONRC.J13/883/2005
Cod CAEN
2370 — Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-03-22 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Sat Cobadin Com. Cobadin
Adresă
JUD. CONSTANŢA, SAT COBADIN COM. COBADIN, STR. MARGARETELOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
907065
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

0 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 6 firme.

Nicio altă firmă cu sediul localizat la număr în raza de 700 m.

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025302 mii lei▲ 19,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
76 mii151 mii227 mii302 mii2023 · cifră de afaceri: 281.552 lei2023 · profit net: -99.560 lei20232024 · cifră de afaceri: 254.101 lei2024 · profit net: -68.482 lei20242025 · cifră de afaceri: 302.300 lei302 mii2025 · profit net: 87.715 lei2025
Salariați
1▼ 75,0%
20232025
Datorii totale
379 mii lei▼ 46,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 2370 · 769 firme · mai sus decât 61% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Constanța · mai sus decât 56% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
29,0% marjă · mai sus decât 88% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
29,0%
Creștere CA an/an
+19,0%
CA / salariat
302.300 lei
Datorii / active
127%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+9,2%/an
Grad de îndatorare
127%
Angajați, în timp
3 → 1 (2021–2025, -67%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025302.300+19,0%87.71529,0%378.921299.256-79.6651
2024254.101−9,7%-68.482-27,0%711.372438.416-272.9564
2023281.552-99.560-35,4%451.327246.854-204.4736
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-10-0710052/256/2024Judecătoria Medgidiavalidare poprire ds.exec.2324/2023 al BEJA Vlad irinel şi Vlad MarietaFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MARMIR SERV COBADIN S.R.L.48799400în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 660 mii lei, 3 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei · Constanța

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MARVI RAI S.R.L.

Este MARVI RAI S.R.L. o firmă activă?

Da. MARVI RAI S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este MARVI RAI S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, MARVI RAI S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 30.10.2026).

Ce cifră de afaceri are MARVI RAI S.R.L.?

În 2025, MARVI RAI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 302.300 lei, în creștere cu 19,0% față de 2024, și un profit net de 87.715 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MARVI RAI S.R.L.?

În 2025, MARVI RAI S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este MARVI RAI S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MARVI RAI S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 22.10.2026.

Are MARVI RAI S.R.L. procese în instanță?

Da, MARVI RAI S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are MARVI RAI S.R.L. datorii la ANAF?

MARVI RAI S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MARVI RAI S.R.L.?

Sediul social declarat al MARVI RAI S.R.L. este în JUD. CONSTANŢA, SAT COBADIN COM. COBADIN, STR. MARGARETELOR.

Ce activitate are MARVI RAI S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MARVI RAI S.R.L. este „Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei” (cod CAEN 2370).

Când a fost înființată MARVI RAI S.R.L.?

MARVI RAI S.R.L. a fost înregistrată pe 22.03.2005, cu numărul de ordine în registrul comerțului J13/883/2005.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MARVI RAI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala