identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

LAURA & NICU SRL

CAEN 2830 — Fabricarea mașinilor și utilajelor pentru agricultură și exploatări forestiere
CUI 17524662J02/793/2005Neplătitor TVAVerificat ANAF 12.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
130mii lei
▼ 52,0% vs. 2024
Profit net · 2025
6.229lei
▼ 83,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
21ani
din 2005
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, LAURA & NICU SRL a raportat o cifră de afaceri de 129.972 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 52,0%. Rezultatul net a fost un profit de 6.229 lei. Datoriile totale au scăzut cu 23,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17524662
Nr. Reg. Comerțului
J02/793/2005 · EUID ROONRC.J02/793/2005
Cod CAEN
2830 — Fabricarea mașinilor și utilajelor pentru agricultură și exploatări forestiere
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-04-26 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Lipova
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARAD
Localitate
Orş. Lipova
Adresă
JUD. ARAD, ORŞ. LIPOVA, STR. MIHAI VITEAZUL
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
315400
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 10 firme.

100 m250 mN12345678
  1. FERTIGHÄUSER S.R.L. · 254 m · CAEN 1623 · +1 firme la aceeași adresă
  2. PROCA GEODAY CONSTRUCT S.R.L. · 276 m · CAEN 4120
  3. AUTO PARTS MANU S.R.L. · 281 m · CAEN 4782
  4. CAROLE-INSTAL SRL · 291 m · CAEN 4533
  5. PROMPTCAD-DANI SRL · 309 m · CAEN 7499
  6. POBS BUILD S.R.L. · 374 m · CAEN 4100
  7. ALE-PROMIXT-RAPID SRL · 398 m · CAEN 4933 · +7 firme la aceeași adresă
  8. JAPONIA SRL · 405 m · CAEN 5540 · +7 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025130 mii lei▼ 52,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
68 mii135 mii203 mii271 mii2023 · cifră de afaceri: 203.819 lei2023 · profit net: 30.544 lei20232024 · cifră de afaceri: 270.549 lei2024 · profit net: 37.174 lei20242025 · cifră de afaceri: 129.972 lei130 mii2025 · profit net: 6.229 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
19 mii lei▼ 23,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 2830 · 54 firme · mai sus decât 15% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Arad · mai sus decât 36% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
4,8% marjă · mai sus decât 57% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
4,8%
Creștere CA an/an
-52,0%
CA / salariat
129.972 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14,3%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+0,7%/an
Grad de îndatorare
31%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025129.972−52,0%6.229−83,2%4,8%19.24162.88443.6431
2024270.549+32,7%37.174+21,7%13,7%25.06483.70158.6371
2023203.81930.54415,0%182.605249.72067.1151
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea mașinilor și utilajelor pentru agricultură și exploatări forestiere · Arad

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LAURA & NICU SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →