identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

MMM REPAIR S.R.L.

CAEN 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
CUI 17559113J2005000912036Plătitor TVA din 2023RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,59mil lei
▲ 670,3% vs. 2024
Profit net · 2025
404mii lei
▲ 435,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
21ani
din 2005
În anul 2025, MMM REPAIR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.594.072 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 670,3%. Rezultatul net a fost un profit de 404.002 lei. Datoriile totale au crescut cu 15,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17559113
Nr. Reg. Comerțului
J2005000912036 · EUID ROONRC.J2005000912036
Cod CAEN
4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9531. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-05-06 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Sat Budeasa Mare Com. Budeasa
Adresă
JUD. ARGEŞ, SAT BUDEASA MARE COM. BUDEASA, ALEEA ARGEŞULUI, NR.46 · 4 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.594.072 lei
▲ 670,3%
Profit net
404.002 lei
▲ 435,7%
Datorii
638.291 lei
▲ 15,9%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 174.007 lei2024: 206.930 lei2025: 1.594.072 lei1,59 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -76.060 lei2024: -120.335 lei2025: 404.002 lei404 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
25,3%
Creștere CA an/an
+670,3%
CA / salariat
797.036 lei
Datorii / active
85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
359,7%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+53,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.594.072 lei404.002 lei638.291 lei750.228 lei112.317 lei2
2024206.930 lei-120.335 lei550.844 lei249.357 lei-301.487 lei2
2023174.007 lei-76.060 lei308.592 lei127.440 lei-181.152 lei3
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ED
EXCLUSIVE DECOR S.R.L.
CUI 52851425 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
EL
EXCLUSIVE LUXURY S.R.L.
CUI 52839480 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
EA
EXCLUSIVE AUTO SALES S.R.L.
CUI 52831088 · Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
EXCLUSIVE SALES S.R.L.44390711în funcțiune
RAW CURIER RAPID S.R.L.47877984în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Întreținerea și repararea autovehiculelor · Argeș

MC
MAYA CARS WASH S.R.L.
CUI 40259323 · Sat Budeasa Mare Com. Budeasa
V&
VYRGY & MARY 2021 S.R.L.
CUI 51082056 · Sat Glodu Com. Călineşti
MM
MFA MOBILEREPAIRS S.R.L.
CUI 50952393 · Mun. Piteşti
BT
BDA TRUCK SERVICE S.R.L.
CUI 50832940 · Mun. Piteşti
TS
TRUCK SERVICE LKT S.R.L.
CUI 50769672 · Mun. Câmpulung
TS
TIRE SERVICE AND CAR WASH S.R.L.
CUI 50752417 · Sat Petreşti Com. Coşeşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MMM REPAIR S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →